41 burda avm sinema bilet fiyatlari

41 Burda Avm Sinema

Son Güncelleme 6 Mart 2023

2016 yılında Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen 41 Burda AVM, oldukça geniş bir alışveriş deneyimi sunuyor. 61 bin m2’lik kiralanabilir alanı, 185 mağazası ve 2.000 araç kapasiteli kapalı/açık otoparkı ile Kocaeli’nin en büyük yaşam ve buluşma merkezi olarak öne çıkıyor. Ayrıca, 30 cafe-restoran, 1.250 koltuk kapasiteli 10 sinema salonu, 1.500 m2’lik spor alanı ve 2.450 m2’lik çocuk eğlence alanı da mevcut.

41 Burda AVM, açıldığı günden beri bölge halkını yaşamın tüm renkleriyle buluşturuyor ve düzenlediği etkinliklerle alışveriş keyfini farklı bir boyuta taşıyor. Kocaeli ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir yaşam merkezi olarak misafirlerini yepyeni deneyimlere davet ediyor. Ayrıca, AMCP’nin düzenlediği MarCom Ödülleri’nde “Kahve Festivali” projesiyle 2 Platin ve 2 Altın ödül kazanarak başarısını tescillemiştir.

41 Burda avm İzmit Merkez de Ömer Türkçakal Bulvarında yer alan bir alışveriş merkezidir. Fazla kalabalık olmayan bir alışveriş merkezidir. Her marka var bakımlı temiz otopark büyük , engelliler için her şey düşünülmüş ,fastfood yeri var cafeler, bol açık hava yerleri bulunuyor. Fiskiyelerle süslenmiş bir yer burası. Sabah 10 akşam 10 açık olan bir yer her avm olduğu gibi.

41 Burda Avm Sinema Bilet Fiyatları 2023

41 Burda avm de sinema işletmecisi Paribu olarak geçiyor artık, eskiden cinemaksimumdu biliyorsunuz. Bu alışveriş merkezindeki bilet fiyatları, hafta sonu tam bilet 80 lira, öğrenci ise 67 liradır. Halk günü bilet fiyatları ise 58 lira olarak geçiyor. Hafta içi bilet fiyatları ise tam 67 lirayken, öğrenci sinema bilet fiyatları bu avm de şuan da 63 lira olarak satılmaktadır.

Sinema bilet fiyatlarını bu şekilde yazıyorum ki gün gün ayrı ayrı bakmak için uğraşmayın, tek satırda hepsini gitmeden görün, bütçenizi ona göre ayarlayın diye. Hepinize iyi seyirler diliyorum.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir