cevahir avm sinema bilet fiyat

Cevahir Avm Sinema

Son Güncelleme 19 Mayıs 2023

Cevahir Avm Sinema Bilet Fiyatlarını yazmak, hem de çocuklarla bir film kaçamağı yapmak için bugün oradaydım. Açık konuşayım, bilet fiyatlarını güncellemeye ben yetişemiyorum. Bir ay içinde sanırım 2 veya 3 kere bilet fiyatları değişti. Son güncel tabloyu aşağıya bırakıyorum hem görsel olarak, hemde rakamsal olarak yazıyorum sizlere.

Biliyorsunuz hafta içi, hafta sonu ve halk günleri sinema bilet fiyatları değişkenlik gösteriyor. Üstelik Cevahir avm bilet fiyatları beni çok yıpratıyor diyebilirim. Eskiden sıkça tercih ettiğim, ancak son zamanlar da gişesine yanaşamadığım bir sinema oluverdi. Kaliteli mi kaliteli ama benim bütçeyi aşıyor. Üstelik 4 kişi olduğumuz için baya sıkıntı bana.

Cevahir Avm Sinema
Cevahir Avm Sinema

Sinema elzem bir şey değil elbette. Ama artık çocuklar, sokak da saklambaç oynayamıyor, evde telefonun başında takılıp, saçma sapan şeyler öğreneceklerine, bazen onlara uygun bir film olursa götürüyorum.

Cuma günü en pahalı günlerden biridir. Çünkü vizyona yeni filmler girer ve ilk izlemek isteyenler hemen o gün giderler, filmi bekledikleri için.

Cevahir Avm Mpx Salonu
Cevahir Avm Mpx Salonu

Cevahir Avm Sinema salonları, çevrede bulunan diğer alışveriş merkezlerine göre bilet fiyatları daha yüksek. Mesela buraya çok yakın olan, Trump avm de biletler kişi başı 20 liraya kadar daha uygun, üstelik aynı markaya ait salonlar. Trump avm bilet fiyatlarına da buradan ulaşabilirsiniz. https://girisfiyati.com/trump-avm-sinema-bilet-fiyatlari/

Cevahir avm sinema salonları da, salon ama şimdi. Gerçekten orası salon daha kalite ama, satın almıyoruz sonuç da öyle değil mi ? Çok özel istediğimiz filmler de salon iyi olsa yeterli bence. Ayrıca cinemaksimum anlaşması bittiğinden, artık buralar da, Paribu yazıyor. Artık cinemaksimum yerine salonlarda karşımıza Paribu çıkacak.

Cevahir avm Paribu sinema salonlarına zam gelmiş. Güncel fiyatları paylaşıyorum Ocak 2023 tarihi itibariyle. Sağ olsun, Şafak Sezer abimiz, sinemaya ilgi azaldı, lütfen destekleyelim gidelim diyor ama, bu rakamlara 4 kişilik aile nasıl sinemaya gidecek bilmiyorum. Yorumlarınızı paylaşın sizde yazı altına bu konu hakkındaki.

Cevahir Sinema Bilet
Cevahir Sinema Bilet

Güncelleme: Şafak Sezer abimizi kırmayalım dedik, çarşamba günüydü, bilet fiyatı da 70 liraydı, hadi bir bakalım nasıl olmuş dedik ama. Dediğim gibi hüsran çıktı. Film ekibinin emeğini bir kenara koyarsak, eski tadı kalmamış Şafak Sezerin. Filmde sadece bir kere tebessüm ettim, bitse de gitsek dediğim filmler arasına yazılmış oldu. Biliyorsunuz şuan vizyonda Kutsal Damaca 4 filmi vardı.

  Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi

Her şeyin ilki güzel oluyor derler ya, bu serinin de ilki güzeldi. Ben sevemedim bilmiyorum, beğenen varsa yazsın yorumlara. Filmin içinde film masraflarından, mültecilerden, taksi sıkıntısından, Polat Yağcı ile olan yüzdesine kadar her şeye değinmiş, şakayla karışık. Ama biz bunları unutmak için sinemaya gidiyoruz onu unutmuş kendisi. Bunları akşama kadar görüyor, izliyor ve okuyoruz zaten.

Şöyle sağlam bir film çıkmayalı baya oldu. En son izlediğin ve çok sevdiğin filmi yazar mısın bana mesela? Film tavsiyesi olarak.

Buranın avantajı bana daha yakın olması. Sinema soğuk havalarda daha çok tercih edilen bir şey olduğundan, çocuklarla ıslanmak veya havadan dolayı üşütmelerini kimse istemez. Üstelik bu alışveriş merkezi daha büyük. Aşağıdaki resimdeki fiyat listesi 2023 listesi değil, alt kısımdaki güncel ama. Güncel resim çekemedim henüz.

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. Cevahir Avm Sinema bilet fiyatları, tam 90 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 80 liraydı. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlar da eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. 7 lira civarındaydı ama artık 10 lira olur sanırım.

 

Şunu da belirtmeden geçmeyeyim, bu markanın sinema kartını alırsanız veya telefon numaranız ile kayıt olursanız, puan birikiyor. Şöyle söyliyim, 5 veya 6 biletten sonra neredeyse bir bilet bedavaya geliyordu ama şuan rakamlar yükseldiği için, yarısı çıkar sanırım.

Cevahir Avm Sinema Mısır Fiyatları

Bilet fiyatlarıyla bitti mi hayır bitmedi. Eğer film izlerken mısır olmadan yapamam diyorsanız, pamuk elleri biraz daha cebe atmanız gerekecek. Zira mısır fiyatları artık, sinema bilet fiyatlarından daha pahalı bir hale geldi. Bu rakamlar öyle ciddi bir pazar haline geldi ki, artık bilet alırken bile mısır satılmaya çalışılıyor.

Cevahir avm de, orta boy mısırın fiyatı, yanında bir içecekle birlikte şuan 94 lira. Sosisli kola da aynı şekilde 94 liradır. Bardak mısır 38 lira. Büyük tekli popcorn ve içecek 98 lira. Bunu niye böyle yapıyorlar anlamıyorum vardır bir taktiği. 4 lira farkla büyük almak daha mantıklı elbette. Muhtemelen burada bir pazarlama taktiği vardır. Arada 4 lira fark olur mu yahu, 94 ü veren 98 ide verir. Ufak mısırlar yapsanıza, çocuklar için 30 veya 40 liralık.

  Vadi İstanbul Avm Sinema

Çocuk mısır isteyecek diye sinemaya götüremiyorum 🙂 Bir bardak çay 21 lira olmuş durumda. Latte 28 lirayken, gişede büyük boy kova mısır ile iki tane içecek 136 lira kampanya fiyatından satılıyor şuanda.

Cevahir Avm Sinema Bilet Fiyatları

Cevahir Avm sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen Cevahir Avm sinema bilet fiyatlarına bakarken, bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Cevahir alışveriş merkezinde, 60 yaş üstü bilet fiyatları hafta içi 75 lira, hafta sonu ise 80 liradır. Engelli bireyler için sinema bilet fiyatları ise, hafta içi 65 lira, hafta sonu 70 lira olarak geçiyor. İzleyeceğiniz film, 3 boyutlu ise gözlük için ekstra 12 lira vermeniz gerekiyor. Gözlükler gişe de değil, büfelerde satılıyor.

Eğer izleyeceğiniz salon, Mpx özellikli ise o zaman fiyatlar biraz daha artıyor. Halk günü 90 lirayken, hafta sonu 92 lira, hafta içi ise, tam 110 lira, öğrenci şuan 95 lira olarak bilet kesilmektedir. Detaylı tablo ve kullanım şartları aşağıdaki sayfa da yer almaktadır.

cevahir avm sinema bilet fiyati

Ayrıca bileti gişeden aldığınız da, cep telefon numaranızı kayıt ettirerek, yüz de 3 bonus alabilirsiniz. Biriken bonusları bir sonraki bilet almanızda kullanabilirsiniz.

Bir güncelleme yapmak gerekirse, biletinizi gişeden aldığınızda telefon numaranızı verirseniz eğer, puan birikiyor ve o puanları daha sonra kullanıyorsunuz. Mesela ben 95 lira yerine 75 lira verdim. Her gittiğiniz de puanlar birikiyor. Ortalama 6 veya 7 bilette bir bilet bedavaya geliyor gibi bir durum söz konusu. Rakamsal olarak net hesaplamadım ama puan olayını unutmayın. Mutlaka cep telefonunuza puanı eklettirin. Bazen gişedeki arkadaşlarda unutuyor cevahir avm paribu sinema salonunda.

Ayrıca Cevahir avm de gold class salon yok, bunun yerine mpx tipi salon mevcut. Bunun fiyatı da hafta sonu tam 130 lira, öğrenci ise 120 lira olarak karşımıza çıkmaktadır.

3 Comments

  • Değişen tek şey logolar. Sinema aynı, rahat koltuklar, yeni teknoloji. Yine her yerde olduğu gibi burada da sıkıntı sinema fiyatları. 80tl ye bilet mi olur?

  • Bu gün halk günüydü. 160 liraya iki kişi John wick e gittik üstelik imax salonda. Çok şükür wick artik öldü ve seri bitti. Cüneyt Arkın nasi dayanıyor diye laf edenler bu filmi mutlaka izlemeli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir