Hepsiburada Premium

Hepsiburada Premium

Son Güncelleme 17 Mart 2023

Hepsiburada, milyonlarca ziyaretçi ve kayıtlı üyeleriyle Türkiye’nin önde gelen pazaryerlerinden biridir. e-Ticaret işletmeleri için mağaza açma fırsatı sunan Hepsiburada, Hepsiburada Premium üyeliğini geçtiğimiz günlerde duyurdu. Hepsiburada Premium, belirli bir ücret karşılığında birçok avantaj sunarak kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Peki, Hepsiburada Premium tüketicilere hangi avantajları sağlıyor?

Hepsiburada Premium Nedir?

Hepsiburada Premium, Türkiye’nin en popüler pazaryerlerinden biri olan Hepsiburada’nın üyelerine özel fırsatlar ve hizmetler sunduğu bir abonelik sistemidir. Hepsiburada üyeliği olan herkes, Hepsiburada Premium üyeliği satın alarak bu avantajlardan yararlanabilir. ABD’li pazaryeri Amazon’un kullanıcılarına Amazon Prime adı altında sunduğu bir hizmettir.

Hepsiburada Premium Kimler İçin Uygundur?

Hepsiburada Premium, Hepsiburada üyeliği olan herkes tarafından satın alınabilir ve kullanılabilir. Hepsiburada üyeliği olmayanlar bu avantajlardan yararlanamazlar.

Hepsiburada Premium Üyeliği Nasıl Alınır?

Hepsiburada Premium üyeliği, Premium sayfasındaki “Premium’a Geç” butonuna tıklayarak kolay ve hızlı bir şekilde satın alınabilir. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, Hepsiburada Premium üyeliği anında başlar.

Hepsiburada Premium Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Ülkemizin en önemli e-ticaret şirketlerinden biri olan Hepsiburada, yeni abonelik servisi Hepsiburada Premium ile öne çıkıyor. Hepsiburada Premium, aylık 14,90 TL ücret karşılığında kullanıcılara farklı avantajlar sunar. Bu avantajlar arasında, 25 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, Hepsiburada market alışverişlerinde ücretsiz teslimat, yapılan alışverişlerden yüzde 3 oranında Hepsipapel kazanımı, hediye BluTV aboneliği, ücretsiz mobilya montajı, ücretsiz lastik montajı, ücretsiz kapıda iade, öncelikli çağrı merkezi kullanımı ve ücretsiz randevulu teslimat bulunmaktadır.

Hepsiburada Premium Üyelik Avantajları Nelerdir?

Hepsiburada Premium Bedava Kargo Kampanyası

  Netflix Abonelik Ücretleri

Hepsiburada, 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli bedava kargo kampanyası sunuyor. Ancak, hediye çeki ve yurt dışı ürünleri hariç alışverişlerde geçerlidir. Kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkı D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. (Hepsiburada) tarafından saklı tutulmaktadır.

%3 Hepsipay Papel Kazancı

Hepsiburada Premium ile moda, teknoloji, market, seyahat ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı tamamlarken %3 Hepsipay Papel kazanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

Hepsiburada Premium üyeleri, aşağıdaki alışveriş baremlerinde kazanım sağlayabilirler ve maksimum kazanabilecekleri Hepsipay Papel tutarları aşağıda belirtilmiştir:

-Hepsiburada: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 500 TL (500 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 15 TL Hepsipay Papel kazanılabilir.)

-Market: Alt Limit 1 TL – Üst Limit 200 TL (200 TL ve üzeri alışverişlerde maksimum 6 TL Hepsipay Papel kazanılabilir.)

Hepsiburada Seyahat: Alt Limit 1 TL, Üst Limit 1.000 TL olarak belirlenmiştir. 1000 TL ve üzeri alışverişlerde, maksimum 30 TL Hepsipay Papel kazanılabilmektedir.

Mobilya Montajında %50 İndirim

Hepsiburada üzerinden satın alınan mobilya ürünleri için %50 indirimli mobilya montajı kampanyası başlatılmıştır. Bu kampanyadan sadece Hepsiburada Premium üyeleri faydalanabilirler. Ayrıca, kampanya yalnızca belirli ürünlerde geçerlidir.

Lastik Montajında %50 İndirim

Hepsiburada üzerinden satın alınan oto lastik ürünleri için %50 indirimli kapıda lastik montajı hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet sadece Hepsiburada Premium üyelerine özel olarak %50 indirimle sunulmaktadır.

Öncelikli Çağrı Merkezi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunmak için öncelikli çağrı merkezi hizmeti sunmaktayız. Çözüm Merkezi’ne bağlanarak bize ulaşabilir veya Çağrı Merkezimizi (0850 252 40 00) arayarak öncelikli destek alabilirsiniz.

Ücretsiz Randevulu Teslimat

Ücretsiz randevulu teslimat hizmeti, belirli ürünlerde sunulan ve sepete ekledikten sonra sipariş onay sayfasında “Teslimat Seçenekleri” altında bulunan “Randevulu Teslimat” seçeneği ile sunulmaktadır. Bu hizmet, belirli zaman aralıklarında teslimat yapılarak müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır.

  Youtube Music

Hepsiburada Premium Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

  1. Profil resminize. dokunun. Ücretli üyelikler’e dokunun.
  2. İptal etmek istediğiniz üyeliğe dokunun.
  3. İptal etmek için Devam’a dokunun.
  4. İptal etme nedeninizi seçin ve İleri’ye dokunun.
  5. Evet, iptal et’e dokunun.

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir