Kumburgaz Marin Princess Hotel

Son Güncelleme 8 Mart 2023

Kumburgaz Marina Prenses Otel adından da Anlaşılacağı üzere İstanbul’da Büyükçekmece ile Silivri arasında yer alan Kumburgaz semtinden yer almaktadır.

Arin Princess Otel hemen sahilinde yer almaktadır otele ait plaj bulunmaktadır Ayrıca otelin içerisinde arka tarafta İki tane havuz bulunmaktadır.

Otel e-5 yan yolundadır Silivri istikametine giderken sol tarafta denizin hemen dibindedir. İster otobüsle ister aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otelin havuzu Bir tanesi çok derin bir tanesi biraz daha alçak derinlikte aynı zamanda havuzda Aquapark özelliği de mevcut ve su kaydırakları var. Ben daha önce birkaç kere konaklama şansı buldum gayet güzel rahat Denizin dibinde olması hasebiyle hoş bir otel ancak Deniz bazen koku yapabiliyor bilginiz olsun.

Otelin alt katında bir tane bar mevcut. Aynı zamanda bu Otel de konaklama yapacaksanız eğer, çoğu otelde olduğu gibi bu otelde de içki servisinin olduğunu belirtmek isterim. Bu otel çok eski zamanlarda Türkiye’de kumarhanenin serbest olduğu dönemlerde Benim bildiğim kadarıyla kumarhane olarak işletilen bir otel idi.

Genel olarak otelden ben memnunum. Odalarındaki eşyalar her ne kadar eski de olsa, zaten yeni olmuş olsa Otel yenilenmiş olsa zaten bu rakamlara konaklama yapamazsınız. şu anda Marin Princess Kumburgaz otelin gecelik fiyatları Ortalama olarak 1250 liradan başlıyor.

Deniz manzaralı Otel oda fiyatları daha farklı Elbette daha büyük odalar daha farklı fiyatlarla satışa sunuluyor elbette. Otel bir ara el değiştirmişti isim değişikliğine gitmişti Ancak şu anda tekrar eski ismine dönmüş durumda Bence eski ismi ne kalması gerekiyor.

Çünkü insanlar çok uzun zamandır bu Otelin ismini bu şekilde birlikleri için yeni isim karışıklık yaratacağını düşünüyorum. Otelle alakalı size kendi düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz Herkese iyi günler diliyorum.

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir