Marmarapark Avm Sinema

Marmarapark Avm Sinema

Son Güncelleme 21 Temmuz 2023

Marmara Park Avm sinema bilet fiyatlarını yazmak, size bir nebze de yardımcı olmak için karşınızdayım. Normal ve 3D olarak film gösterimleriyle birlikte, IMAX salonu ile de filmi seyredebilirsiniz. Sevdiğiniz filmi izledikten sonra da güzel vakit geçirebileceğiniz bir ortamı da aynı kat da bulabilirsiniz.

Koltuklar ve rahatlık konusunda birçok şikayet var, çoğu kişi koltukların eskidiğini söylüyor. Patlamış mısır fiyatlarının biletlerden daha pahalı olması da ayrı bir durum. 3D gözlükler için 15tl ayrı vermeniz gerekiyor. Salonun büyüklüğü de ortalamanın üstünde.

Sigara kullanan birisiyseniz de sinemanın yakınlarında sigara içme alanı yok, film arasında ki kısıtlı süre içinde AVM’nin bir diğer ucuna gidip gelmeniz gerekiyor. Satılan ürünlerin çok pahalı olması, bir şişe suyun 15 lira olması, ekonomi kötü de bu rakamlar gerçekten üzücü.

Lavabolar biraz daha temiz olabilir ve ben gittiğimde de peçete bulunmuyordu. Hemen yakınında ki Migros AVM sinema salonu daha tercih edilebilir bir yer. Tabii ki karar size kalmış. Siz de gittiyseniz eğer yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.

Marmarapark Avm Sinema Nasıl Gidilir ?

Beylikdüzü metrobüs durağında indikten sonra 2 dakikalık bir yürüme mesafesi ile Marmarapark AVM’ye ulaşabilirsiniz. Duraktan görünüyor zaten. Eskiden Tatilya eğlence merkezi vardı. Eskiden bilenler bilir. Hemen onun yerine kurulmuş bir alışveriş merkezidir.

Marmarapark Sinema Bilet Fiyatları

2023 itibariyle Marmara park sinema salonu bilet fiyatlarını yazıyorum. Bu ay sinema bilet fiyatları 2 kere değişti. Sürekli ufak ufak rakamlar artıyor. Yazımın tarihine bakın lütfen, aradan baya zaman geçti ise, yine zam gelmiş olabilir şimdiden söylemesi, çünkü ben değişen rakamlara artık yetişemez oldum herkes gibi.

Marmara park sinema bilet fiyatları, hafta sonu tam biletler 135 lira, öğrenci ise 120 lira olarak satılıyor şuan da. TAM IMAX 140,00 ₺, ÖĞRENCİ IMAX
130,00 ₺

  Cevahir Avm Sinema

Halk günleri olan Pazartesi ve Çarşamba günleri ise bilet fiyatları, 70 liraya düşüyor, yetişkinde öğrencide. Hafta içi ise tam bilet 90 liraya geliyor. Öğrenci ise 80 liradan satışa sunulmaktadır.

Ben en son Mahsun Kırmızıgül imzası olan, Prestij Meselesine gittim. Şuan vizyondaki en iyi film diyebilirim bana göre. Gitmenizi tavsiye ederim güzeldi yani. Hilmi Topaloğlu sen neymişsin usta öyle 🙂 Önümüzdeki hafta Tom Hanks filmi geliyor. Onu da merakla bekliyorum. Sizlerde gittiğiniz filmleri alt kısımda yorumlamayı unutmayın. İyi seyirler diliyorum.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir