perlavista avm sinema

Perlavista Avm Sinema

Son Güncelleme 3 Mart 2023

Gişedeki çalışanlar çok samimi ve sıcaklardı. Sinemadan sonra kahvenizi alıp kitabınızı okuyabileceğiniz, arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz birçok yer var. Fiyatların pahalı olduğundan çoğu müşteri de şikayetçi. Koltukların eski olduğu bariz ortada, ikili koltuk diye koltukların kolluklarını sökmüşler.

Ses kalitesi ve video kalitesi de diğer sinemalara kıyasla çok kötü kalıyor. AVM konusunda güzel bir yer olabilir fakat sinema salonu cidden geliştirilmeli. Özellikle de koltuklar,ses kalitesi, video kalitesi. Perdenin de parlaklığı o kadar az ki film de karanlık bi sahne geldiği zaman gözlerinizi kısarak bakmanız gerekiyor. Sinemalarda çok dikkat ettiğim bir durum var, bilmiyorum sizin için de böyle mi.

Yerde patlamış mısırı gördüğüm zaman veya burnuma bir ter kokusu geldiği zaman filmin 1. yarısında çıkıyorum genellikle çünkü ortam temiz olmadığında izlediğiniz filmin eğlencesi gidiyor. Ben gittiğimde de yerler çok kirliydi, google yorumlarında ki herkes de yerlerin çok kirli olmasından şikayetçi.

Beylikdüzü PerlaVista Sinema Salonuna Nasıl Gidilir?

Beykent metrobüs durağında indikten sonra 10 dakikalık bir yürüme mesafesiyle Perla Vista AVM’ye ulaşabilirsiniz. Sinema salonu AVM’nin içinde bulunmaktadır.

Perlavista AVM, Adnan Kahveci, Yavuz Sultan Selim Blv. No:116, 34528 Beylikdüzü/İstanbul

2023 Beylikdüzü PerlaVista Cinema Pink Bilet Fiyatları

2023 İtibariyle Beylikdüzü Perla Vista Cinema Pink Bilet Fiyatları Haftasonu Tam 95 lirayken, Öğrenci 85 lira olmuştur. Hafta içi ise Tam 85 lira, öğrenci ise 75 liraya satılmaktadır. Sinemaya son zamanlarda çok fazla zam geliyor, takip edemiyorum. Dijital platformlar (Netflix, Exxen..) daha ekonomik ve ev konforu sağlıyor. Tabii sinema kültürünü de unutmamak lazım. Sinema salonunu sizde ziyaret ettiyseniz yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir