torun center sinema

Torun Center Sinema

Son Güncelleme 1 Ekim 2023

Torun Center Sinema Bilet Fiyatları 2023

İstanbul Torun Center sinema salonları Dışarıdan bakıldığında kolaylıkla fark edilebilecek bir yer değil. Bu sebepten seanslar çok kalabalık olmuyor, salonlarında rahatça film izleyebilirsiniz. Hatta bazı günler bazı seanslarda salonu kapatmış gibi tek başınıza izlediğiniz bile oluyor.

Galatasaray’ın eski Stadyumu Ali Sami Yen olduğu yere yapılan Torun Center içerisinde sinema salonu da barındırıyor. Dilerseniz buraya gitmeden önce biletinial.com üzerinden Online olarak sinema bileti alabilirsiniz.

Hafta İçi Hafta Sonu Vip Salon
Tam 90,00 TL 90,00 TL 110,00 TL
Öğrenci 80,00 TL 80,00 TL 110,00 TL

Torun Center sinema bilet fiyatları Şişli bölgesindeki en uygun sinema bilet fiyatı olarak söylenebilir. Cevahir AVM Sinema Salonları ile kıyaslanırsa yarı yarıya bir fiyat farkı mevcut. Ayrıca bu salonda Cevahir AVM’deki kadar film öncesi reklam gösterimi olmuyor.

Torun Center da 4 kişi sinemaya gittik 360 lira verdik. Aynı kadro cevahir avm ye gitse rakam 540 liraya yakın oluyordu. Üstelik Cevahir de mısır fiyatları çok daha pahalı. Torun center’da vip salon da var. Fiyatı yazdım zaten. Hepinize iyi seyirler.

Torun Center Otopark Ücretleri 2023

Torun Center sinema salonlarının şöyle bir sıkıntısı var ki belirtmeden geçmek istemem; aracınızla gittiğiniz zaman Torun Center otopark İspark tarafından işletildiği için ücrete tabi. Ortalama otopark ücreti 40 lira civarında tutuyor. Şuan 1 saate kadar 28 lira ama elbette sinema için bu süre yeterli değil.

torun center otopark ucretleri

Ama Sinema için Cevahir AVM’ye gitseniz eğer Avatar gibi 3 saatin üzerinde bir film değilse, taş çatlasın 2 saatlik bir film ise, otoparka park etmesi yukarı çıkması vesaire derken 3 saati geçmeyecektir. Malum 3 saate kadar da otopark ücretsiz olduğu için sinema keyfine otopark ücreti vermenize gerek kalmıyor.

  Paribu Cineverse Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi

Bununla birlikte Torun Center yaya olarak gidildiğinde çok uygun bir yer. Yemek yemek isterseniz çok fazla seçenek yok, 3-5 tane mekan var. Oralar da epey sakin, tam kafa dinlenmelik bir AVM. Ama aslında üst kısmı rezidans olduğu için tam da bir AVM havası yok.

Cevahir AVM ile de fazla bir yürüme mesafesi yok. Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında inerek 10 dakikalık bir yürüyüş ile ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir