trump avm sinema bilet fiyatlari

Trump Avm Sinema

Son Güncelleme 1 Mart 2023

Trump Avm Sinema Bilet Fiyatlarını yazmak, hem de çocuklarla bir film kaçamağı yapmak için bugün oradaydım. Gittiğim gün cuma günüydü. Biliyorsunuz hafta içi, hafta sonu ve halk günleri sinema bilet fiyatları değişkenlik gösteriyor.

İstanbul’un en gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfi ve birbirinden renkli etkinlikleriyle İstanbulluların en çok tercih ettiği yerler arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı markaların bir arada bulunduğu 5 katlı alışveriş merkezi, alışveriş tutkunlarına birçok seçenek sunuyor. Mavi, Lc Waikiki, Koton, DeFacto, Madame Coco, MyDukkan, Flo, English Home, e-bebek, Home Store gibi ünlü markaların yanı sıra, MacFit, Media Markt ve Migros gibi büyük mağazalar da hizmet veriyor.

Trump Alışveriş Merkezi’nin en gözde bölümlerinden biri ise 9000 m2’lik alana sahip GOFunGo adlı eğlence merkezi. Renkli tasarımı ve teknolojik oyunlarıyla ziyaretçilerin ilgisini çeken GOFunGo’da, bowling, kum havuzu, bilardo, trambolin gibi aktivitelerin yanı sıra Museum of Selfies de yer alıyor. Türkiye’deki ilk ve tek müzesi olan Museum of Selfies, ziyaretçilere dünyaca ünlü eserleri fotoğraflama fırsatı sunuyor.

Trump Alışveriş Merkezi, sadece alışveriş ve eğlence için değil, müzik, tiyatro, sinema gibi sanatsal etkinlikler için de ideal bir yer. Konserler, tiyatro oyunları ve sinema gösterimleriyle her yaşa hitap eden bir kültür-sanat merkezi olarak hizmet veriyor. Ayrıca kaçış oyunları merkezi Escapist de macera tutkunlarını bekliyor.

Mecidiyeköy’de bulunan Trump Alışveriş Merkezi’ne metro ve metrobüsle direkt bağlantı tüneli bulunması, ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor.

Trump Avm Sinema Bilet Ücretleri

Trump Avm Sineması, çalışanları, tatlı. Tatlıdan kastım, yapıcılar, yardımcı oluyorlar. Çocuklarla gitmiştim ben mesela, iki çocukla zor oluyor, sağ olsunlar yardımcı oldular, her aşamada. Yalnız şöyle bir sıkıntı var. Alt katta olan salonlar, kış mevsimlerinde yani soğuk havalarda çok soğuk oluyor.

  14 Burda Avm Sinema

 

Trump Tower Sinema Bilet Fiyatları
Trump Tower Sinema Bilet Fiyatları

Çok demeyeyim de soğuk oluyor yani. Çocuklar üşüdü. Girerken söylediler ama salon orada mecbur indik. Normal katta sorun yok ama alt kat soğuk günler de soğuk oluyor, bitse de gitsek diyorsunuz bilginiz olsun. Bu arada içeride su 15 lira 🙂 bu tarz yerlerde fiyatlar hep böyledir ama yine de yazdım işte tutamadım kendimi.

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. Cuma günü gittik Trump Avm Sinemaya ve bilet fiyatları, tam 62 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 55 liraydı. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlar da eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. 7 lira civarındaydı ama artık 10 lira olur sanırım.

Şunu da belirtmeden geçmeyeyim, bu markanın sinema kartını alırsanız veya telefon numaranız ile kayıt olursanız, puan birikiyor. Şöyle söyliyim, 5 veya 6 biletten sonra neredeyse bir bilet bedavaya geliyordu ama şuan rakamlar yükseldiği için, yarısı çıkar sanırım.

Trump Avm Sinema Bilet Fiyatları

Trump Avm sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Ayrıca Trump Tower paribu sinema salonlarında, 60 yaş üstü hafta içi bilet fiyatı şuan 48 lirayken, hafta sonu 56 liradır.

Engelli bireyler için, hafta içi 42 lira, hafta sonu ise 47 lira olarak satılıyor şuanda biletler. Üç boyutlu gözlük gerekiyorsa eğer izlediğiniz filmde. Bunun içinde ekstra olarak gözlüğe, kişi başı 12 lira daha vermeniz gerekiyor. Resmi tatillerde de hafta sonu bilet fiyatları geçerli olmaya devam ediyor aynı şekilde bilginiz olsun. İyi seyirler diliyorum. Bir de şu ayakları, öndeki koltuğun üstüne doğru uzatmasak çok güzel olacak. O an kimse oturmuyor olabilir ama, bir sonraki seans da oraya bir insan evladı gelecek sonuçta 🙂

  Serdivan AVM Sinema

Düşünsenize, sizin oturduğunuz koltuğa da biri uzatmış olabilir. Bu bana çok hijyenik gelmiyor, uzatanları görünce de yani ne bileyim, bir tuhaf geliyor bana. İlle de uzatmak istiyorsanız, bazı salonlarında yataklı sinema salonları var. Oraları tercih edin bence.

Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen Trump Avm sinema bilet fiyatlarına bakarken bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın. Yorum yazmayı unutmayın bize, hoş çakalın. Güzel insanlarla karşılaşın, zira bu ara çok önemli.

Hafta İçi Hafta Sonu Pazartesi  Çarşamba
Tam 75,00 TL 75,00 TL 60,00 TL
Öğrenci 65,00 TL 65,00 TL 60,00 TL

2 Yorum

  • Patlamış mısırı da çok iyi, tam kivamindaydi trump avm sinemanın biz gittiğimiz de. Bazı yer de 3 tuz atsan tadı gene gelmiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir