Vadi İstanbul sinema

Vadi İstanbul Avm Sinema

Son Güncelleme 21 Mart 2023

Vadi İstanbul sinema bilet fiyatlarını yazmak üzere iki gün önce bu alışveriş merkezine gittim. Vadi İstanbul aVM gerçekten çok güzel bir AVM. İstanbul’daki en konforlu en, lüks alışveriş merkezlerinden bir tanesi.

Tabii bunun böyle olmasında, yabancı turistin katkısı çok büyük. Gezerken sanki onlar için dizayn edilmiş gibi geliyor insana. Bu tabii ki sadece benim fikrim. Siz de kendi düşüncelerinizi yorumlarda iletebilirsiniz. Böyle düşünmemdeki sebep, İstanbul’daki diğer avm’lerden çok daha farklı çok daha lüks olması.

Sinema elzem bir şey değil elbette. Ama artık çocuklar, sokak da saklambaç oynayamıyor, evde telefonun başında takılıp, saçma sapan şeyler öğreneceklerine, bazen onlara uygun bir film olursa götürüyorum. Şuan da bana göre, benim ilgimi çeken, çok iyi bir film yok. Emeklerine saygı duyuyorum ama benim ilgimi çeken yok şuanda. Tom hanks filmi var, hikayesi bana göre değil. Yoksa film güzele benziyor.

Vadi İstanbul Sinema salonları, çevrede bulunan diğer alışveriş merkezlerine göre bilet fiyatları çok daha yüksek. Mesela buraya çok yakın olan, Trump avm de biletler kişi başı çok daha uygun, üstelik aynı markaya ait salonlar. Trump avm bilet fiyatlarına da buradan ulaşabilirsiniz. https://girisfiyati.com/trump-avm-sinema-bilet-fiyatlari/

Bu arada google aramalarında, Vadi İstanbul avm sinema salonları hakkında epet şikayet mevcut, gitmeden bir göz atın derim. Gerçekten orası salon daha kalite ama, satın almıyoruz sonuç da öyle değil mi ? Çok özel istediğimiz filmler de salon iyi olsa yeterli bence. Ayrıca cinemaksimum anlaşması bittiğinden, artık buralar da, Paribu yazıyor. Artık cinemaksimum yerine salonlarda karşımıza Paribu çıkacak.

Vadi İstanbul avm Paribu sinema salonlarına zam gelmiş. Güncel fiyatları paylaşıyorum Ocak 2023 tarihi itibariyle. Sağ olsun, Şafak Sezer abimiz, sinemaya ilgi azaldı, lütfen destekleyelim gidelim diyor ama, bu rakamlara 4 kişilik aile nasıl sinemaya gidecek bilmiyorum. 4 kişi gidelim deseniz rakam, 500 lirayı buluyor.

  Ankamall Avm Sinema

Bu dönem de zaten bir sürü digital televizyon platformu çıkmışken, herkes evinde film izlemeye başlamışken, bu rakamlara kim gidecek bilemiyorum. Bir yıllık üyelik alınız neredeyse, Disney Plustan ve Netflixten bu rakamlara, bir yıl izlenir. Zaten bazı aktörler de filmlerini artık sinemaya değil, bu kanallara yönlendiriyor. Yorumlarınızı paylaşın sizde yazı altına bu konu hakkındaki.

John Wick 4. seri geliyor. 1 güzeldi, 2 eh idare ederdi. 3 berbattı. Seri filmler de durum hep böyledir ama. Bakalım haftaya vizyona girecek, 4. seri de durumlar nasıl olacak.

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. Vadi İstanbul Avm Sinema bilet fiyatları, tam 125 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 110 liraydı. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlar da eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. Bu rakam şuan 12 liradır.

Şunu da belirtmeden geçmeyeyim, bu markanın sinema kartını alırsanız veya telefon numaranız ile kayıt olursanız, puan birikiyor. Şöyle söyleyeyim, 6 veya 7 biletten sonra neredeyse bir bilet bedavaya geliyordu ama şuan rakamlar yükseldiği için, yarısı çıkar sanırım.

Şu sinema salonlarındaki mısır fiyatları da çok kötü bir durumda cidden. Çocuklarla gittiğimiz zaman perişan ediyor bu rakamlar bizleri.

Vadi İstanbul Sinema Bilet Fiyatları

Vadi İstanbul Avm sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen Vadi İstanbul Avm sinema bilet fiyatlarına bakarken, bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Vadi İstanbul alışveriş merkezinde, 60 yaş üstü bilet fiyatları hafta içi 85 lira, hafta sonu ise 95 liradır. Engelli bireyler için sinema bilet fiyatları ise, hafta içi 70 lira, hafta sonu 75 lira olarak geçiyor. İzleyeceğiniz film, 3 boyutlu ise gözlük için ekstra 12 lira vermeniz gerekiyor. Gözlükler gişe de değil, büfelerde satılıyor.

  İstanbul Kelebek Çiftliği

Vadi İstanbul sinema salonlarında fiyatlar cidden biraz yüksek. Aşağıdaki görsel de sinema bilet fiyatlarına detaylı olarak bakabilirsiniz. Bazı salonları özel olduğu için, bilet fiyatları da özel olmuş haliyle 🙂

Vadi İstanbul Sinema
Vadi İstanbul Sinema

Ayrıca bileti gişeden aldığınız da, cep telefon numaranızı kayıt ettirerek, yüz de 3 bonus alabilirsiniz. Biriken bonusları bir sonraki bilet almanızda kullanabilirsiniz. Gold clas sinema bilet fiyatları, tam 180 lirayken, öğrenci 160 lira. Rakamlar çok farklı bu alışveriş merkezinde yorumu size bırakıyorum

Hafta İçi Hafta Sonu Pazartesi  Çarşamba
Tam 125,00 TL 140,00 TL 90,00 TL
Öğrenci 110,00 TL 112,00 TL 90,00 TL

1 Yorum

  • Bu rakamlara vadi istanbul avm de sinemaya giden var mı merak ediyorum ? 260 liraya bilet mi olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir