zorlu center sinema bilet fiyatlari

Zorlu Center Sinema

Son Güncelleme 28 Şubat 2023

Zorlu Center İstanbul, konut, ofis, otel, alışveriş merkezi ve kültür sanat alanlarının bir arada bulunduğu, Türkiye’nin ilk beş fonksiyonlu yaşam alanı olarak tasarlanmış. Merkezin kalbinde bulunan ana meydan ve park alanları, 12.000 metrekarelik yeşil çatıyla Avrupa’nın en büyüklerinden biri.

Merkezin alışveriş merkezi bölümü, 72.213 metrekarelik alanında 200’den fazla markaya ev sahipliği yapıyor. Apple, New York’taki ikonik küp mağaza konseptini Türkiye’de ilk kez Zorlu Alışveriş Merkezi’nde sunarken, Beymen 9.600 metrekarelik konsept mağazasıyla müşterileri kendine çekiyor. Ayrıca Burberry, Dior, Dolce&Gabbana, Fendi, Louis Vuitton, Prada, Saint Laurent gibi moda dünyasının öncüleri de burada bulunuyor.

Zorlu Center, yemek konusunda da oldukça iddialı. Eataly, Cantinery, Günaydın, Morini, Parle, Zanzibar, Zula ve Welldone gibi popüler restoranları misafirleriyle buluşturuyor.

Zorlu Center, İstanbul’un tam kalbinde bulunuyor ve kolaylıkla ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros, Zincirlikuyu yönlerinden gelen ziyaretçiler, metro ve metrobüs hatlarıyla da rahatlıkla merkeze ulaşabilirler.

Zorlu Center İstanbul, alışveriş, yemek ve kültür-sanat faaliyetleri için benzersiz bir deneyim sunuyor. Burada zamanın nasıl geçtiğini anlamadan saatlerinizi geçirebilirsiniz. Kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biri!

Zorlu Center Sinema Bilet Ücretleri

Cinemaksimum anlaşması bittiğinden, artık buralar da, Paribu yazıyor. Artık cinemaksimum yerine salonlarda karşımıza Paribu çıkacak. En çok reklam gösteren sinema salonlarının başında geliyor.

Buranın avantajı, her yerden arkadaşlarınızla ortak nokta da buluşup, gideceğiniz bir sinema salonu. Anadolu yakasından da gelsen, Avrupa’dan da gelsen, ortak nokta. Ama biletler çok pahalı, cidden. Ne olacak yani, burada izlersek, Ata Demirer filmden çıkıp, halimizi hatrımızı mı soracak 🙂 Aynı marka salon, Trump avm de farklı, Cevahir avm de farklı, Zorlu Center da çok farklı. Neyse yorumu size bırakıyorum.

  Emaar Akvaryum

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. Zorlu Center Sinema bilet fiyatları, tam 107 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 96 liraydı. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlar da eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. 7 lira civarındaydı ama artık 10 lira olur sanırım.

Şunu da belirtmeden geçmeyeyim, bu markanın sinema kartını alırsanız veya telefon numaranız ile kayıt olursanız, puan birikiyor. Şöyle söyliyim, 5 veya 6 biletten sonra neredeyse bir bilet bedavaya geliyordu ama şuan rakamlar yükseldiği için, yarısı çıkar sanırım.

Zorlu Center Sinema Bilet Fiyatları

Zorlu Center sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen Zorlu Center sinema bilet fiyatlarına bakarken bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın. Yorum yazmayı unutmayın bize, hoşçakalın. Güzel insanlarla karşılaşın, zira bu ara çok önemli.

Bu arada bu salon da tuhaftır ki, halk günü fiyatı ile hafta içi bilet fiyatları aynı. Orası dikkatimi çekti. Bunu da ilk defa gördüm. Ayrıca halk günü deniyor ama, hafta sonu bilet fiyatlarından sadece 9 lira daha uygun. Çok da önemli değil yani. 98 lirayı veren 107 lirayı da verir diye düşünüyorum. Bunun yerine aynı markaya ait, Trump avm ye gitseniz, 160 liranız cebinizde kalır 4 kişi de.

Hafta İçi Hafta Sonu Pazartesi  Çarşamba
Tam 113,00 TL 130,00 TL 113,00 TL
Öğrenci 101,00 TL 110,00 TL 101,00 TL

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir