14 burda avm sinema bilet fiyatlari

14 Burda Avm Sinema

Son Güncelleme 4 Mart 2023

Bolu’nun canlı yaşam ve buluşma merkezi Esas 14 Burda, 2015 yılında kapılarını açtığından beri ziyaretçilerine alışveriş keyfi sunuyor. Mağazalarının yanı sıra yeme-içme alanları, eğlence ve sinema salonları ve her yaşa hitap eden düzenli aktiviteleri ile Esas 14 Burda, Bolu’nun en popüler mekanlarından biri haline geldi.

Esas 14 Burda, gerçekleştirdiği etkinliklerle Bolu’nun çekim merkezi olma yolunda ilerliyor. Konuklarına şehrin sosyal hayatına renk katan eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunan Esas 14 Burda, özellikle son zamanlarda çok sayıda etkinlik düzenliyor.

Çevre Dostu Binalar Konseyi tarafından LEED Gold Sertifikası’na layık görülen Esas 14 Burda AVM, çevreye duyarlı bir yapıya sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. İster alışveriş yapmak, ister yeme-içme keyfi sürmek veya eğlenceli aktivitelere katılmak isteyin, Esas 14 Burda size Bolu’nun canlı ve hareketli atmosferini yaşama fırsatı sunuyor.

14 Burda Avm Sinema Bilet Fiyatları 2023

14 Burda avm de sinema işletmecisi Paribu olarak geçiyor artık, eskiden cinemaksimumdu biliyorsunuz. Bu alışveriş merkezindeki bilet fiyatları, hafta sonu tam bilet 80 lira, öğrenci ise 67 liradır. Halk günü bilet fiyatları ise 58 lira olarak geçiyor. Hafta içi bilet fiyatları ise tam 67 lirayken, öğrenci sinema bilet fiyatları bu avm de şuan da 63 lira olarak satılmaktadır.

Sinema bilet fiyatlarını bu şekilde yazıyorum ki gün gün ayrı ayrı bakmak için uğraşmayın, tek satırda hepsini gitmeden görün, bütçenizi ona göre ayarlayın diye. Hepinize iyi seyirler diliyorum.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir