17 burda avm sinema bilet fiyatlari

17 Burda Avm Sinema

Son Güncelleme 6 Mart 2023

Esas Gayrimenkul’un inşa ettiği ve 2015 yılında hizmete giren 17 Burda AVM, oldukça geniş bir alışveriş deneyimi sunuyor. 34 bin m2’lik kiralanabilir alana sahip olan alışveriş merkezi, 111 mağaza, 1000 araç kapasiteli otopark, 2400 m2’lik hipermarket, 900 m2’lik elektronik market ve 10.350 m2’lik anchor moda mağazaları ile hizmet veriyor. Ayrıca, 8 sinema salonu ve bowling salonu da mevcut.

Esas 17 Burda AVM, Çanakkale’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olarak biliniyor ve dünyaca ünlü AMCP’nin düzenlediği MarCom Ödülleri’nde “Toria Sergisi ve Etkinlikleri” projesiyle 1 Platin ve 1 Altın ödül kazandı. Marka karması, ferah mimarisi, üniversiteye yakın konumu ve benzersiz içeriklere sahip sosyal medya platformu ile öne çıkıyor. Tüm bu özellikleri sayesinde Esas 17 Burda AVM, Çanakkalelilerin vazgeçilmez alışveriş ve yaşam merkezi haline geldi.

17 Burda avm Çanakkale Merkez de Atatürk caddesinde yer alan şirin bir alışveriş merkezidir. Fazla kalabalık olmayan bir avm ve genelde her hafta en az bir, izlemesi zevkli etkinlik oluyor. Sabah 10 akşam 10 açık olan bir yer her avm olduğu gibi.

17 Burda Avm Sinema Bilet Fiyatları 2023

17 Burda avm de sinema işletmecisi Paribu olarak geçiyor artık, eskiden cinemaksimumdu biliyorsunuz. Bu alışveriş merkezindeki bilet fiyatları, hafta sonu tam bilet 90 lira, öğrenci ise 80 liradır. Halk günü bilet fiyatları ise 65 lira olarak geçiyor. Hafta içi bilet fiyatları ise tam 80 lirayken, öğrenci sinema bilet fiyatları bu avm de şuan da 75 lira olarak satılmaktadır.

Sinema bilet fiyatlarını bu şekilde yazıyorum ki gün gün ayrı ayrı bakmak için uğraşmayın, tek satırda hepsini gitmeden görün, bütçenizi ona göre ayarlayın diye. Hepinize iyi seyirler diliyorum.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir