a plus avm sinema bilet fiyatlari

A Plus Avm Sinema

Son Güncelleme 6 Mart 2023

A Plus AVM, açılış tarihi olan 14 Nisan 2010 yılından bu yana stil sahibi, marka algısı yüksek ve zengin damak tadına sahip lezzetleri ile öne çıkan bir alışveriş merkezi. Kültürel ve sanatsal etkinliklerle kendisini sürekli geliştirmiş olan A Plus AVM, yüksek sosyal sorumluluk bilinciyle “Keyifli Alışverişin Adresi” sloganı ile yola çıkmış. Alışveriş konseptine yepyeni bir soluk getirme amacıyla, seçkin markaları tüketicilerle buluşturarak alışveriş anlayışında fark yaratmaktalar.

A Plus AVM, 120 mağaza ile 28.000 m2 kiralanabilir alanda hizmet vermektedir. Mac One Spor Salonu gibi 2.266 m2 alanı olan mağazaları, Beymen, Beymen Club, Paul & Shark, United Colors Of Benetton, Superstep, Desa, İpekyol, Gant, Columbia, Lacoste, Mango, Marks & Spencer, Dore Music, Network, Roman, U.S Polo A.S.S.N., Caffe Nero, Samsonite, Midpoint, Big Chef’s, Namana, Tchibo gibi seçkin markaları barındırmakta.

A Plus AVM, işletmesi MARS Entertainment Group tarafından yapılan 2 Gold Class ve Özel Lounge alanına sahip 10 salonlu Paribu Cineverse sinema alanı ve 650 m2’lik teras alanıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu hizmetleriyle birçok alanda fark yaratmakta.

A Plus avm İstanbul Ataköy de arada kalan bir yer alan bir alışveriş merkezidir. Ben bile yıllardır İstanbul da olan biri olarak, 2 kere denk geldim geçerken. Sakin kafa dinlemelik bir yer diyebilirim. Fazla kalabalık olmayan bir alışveriş merkezidir. Her marka var bakımlı temiz otopark büyük , engelliler için her şey düşünülmüş ,fastfood yeri var cafeler, bol açık hava yerleri bulunuyor. Sabah 10 akşam 10 açık olan bir yer her avm olduğu gibi.

A Plus Avm Sinema Bilet Fiyatları 2023

A Plus avm de sinema işletmecisi Paribu olarak geçiyor artık, eskiden cinemaksimumdu biliyorsunuz. Bu alışveriş merkezindeki bilet fiyatları, hafta sonu tam bilet 130 lira, öğrenci ise 115 liradır. Halk günü bilet fiyatları ise tam 120, öğrenci bilet fiyatları ise 105 lira olarak geçiyor.

  Yerebatan Sarnıcı

Hafta içi bilet fiyatları ise tam 172 lirayken, öğrenci sinema bilet fiyatları bu avm de şuan da 154 lira olarak satılmaktadır. Gold clas sinema salonları da olan bir yer burası. Tabi ki onun fiyatları daha yüksek. Gold Clas sinema salonu tam bilet fiyatları A plus avm de 186 lira, öğrenci ise 167 liradır.

Sinema bilet fiyatlarını bu şekilde yazıyorum ki gün gün ayrı ayrı bakmak için uğraşmayın, tek satırda hepsini gitmeden görün, bütçenizi ona göre ayarlayın diye. Hepinize iyi seyirler diliyorum.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir