airport outlet avm otopark ucreti

Airport Outlet Center Otopark

Son Güncelleme 28 Şubat 2023

Airport Outlet Center Avm Otopark Ücretleri

Airport Outlet Center avm otopark ücretlerini yazmak için gittim bu gün. Airport Outlet Center avm otoparkı da ücretli otoparklar arasında yer alıyor. Detaylı ücretlendirme tablosu için, hemen alt kısımdaki tabloyu incelemelisiniz. Elimden geldiğince bu yazıyı güncel tutmaya dikkat edeceğim ancak, siz yine de yazdığım tarihi veya en son yazının güncelleme tarihime dikkat edin.

Airport Outlet Center Avm Otopark Ücretleri

İstanbul’un en merkezi noktası olan Yenibosna de yer alan Airport Outlet Center hemen E-5 otoyolunun yan yolunda yer almaktadır. Eski Atatürk Havalimanı kavşağını geçer geçmez, sağ taraf da yer alan, beyaz bir alışveriş merkezidir burası. Hem de metrobüse çok yakındır. Bu alışveriş merkezinin arka tarafından, aksaray metrosu geçmektedir ancak, alışveriş merkezine direk girişi yoktur. Bunun için yenibosna da inip, 10 dakika kadar yürümelisiniz. Airport Outlet Center avm otopark ücretleri ve fiyatları detaylı şekilde sizlerle alt kısımda yer alan tablo da paylaşıyor olacağım.

airport avm otopark ucreti

Airport Outlet Center alışveriş merkezi otoparkında, plaka tanıma sistemi vardır. Kart vermez ve çıkışta vezneye ödeme yaparak çıkış yapabilirsiniz. Bir yandan iyi aslında araç içinde ödeme yapabiliyorsunuz. Diğer alışveriş merkezlerinde mesela Cevahir alışveriş merkezi otoparkında ödeme noktası içeride ve ödeme yapmayanlar, çıkış da kalıyor ve baya yoğunluk oluşturuyor bu durum, geri geri çıkmaya çalışıyorlar, sonuç tam bir felç. Airport Outlet Center alışveriş merkezi otoparkı 7 gün 24 saat açık bir otoparktır. Bu açıdan güzeldir.

Elektrikli vasıta şarj sistemleri hizmeti bulunmaktadır.

Airport Outlet Center Avm Otoparkı Giriş Ücretleri
0-1 Saat Ücretsiz
1-3 Saat 20,00 TL
3-6 Saat 30,00 TL
6-12 Saat 35,00 TL
12-24 Saat 50,00 TL
  Cevahir Alışveriş Merkezi

 

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir