ankamall sinema

Ankamall Avm Sinema

Son Güncelleme 30 Ocak 2024

Ankara’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan ANKAmall, Migros Alışveriş Merkezi Ankara olarak açıldığı 1999 yılından beri ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekiyor. Bu ilgi sayesinde ANKAmall, kısa sürede büyüyerek Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasına girdi. ANKAmall, dünyaca ünlü markaların yer aldığı 330’dan fazla mağazası, kafeleri, restoranları, sinema salonları ve çocuklar için oyun alanlarıyla her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerine hizmet veriyor.

ANKAmall Alışveriş Merkezi, Türkiye’de ve dünyada sevilen birçok markaya ev sahipliği yapıyor. Ziyaretçiler, Koçtaş, 5M Migros, Boyner, H&M, Deichmann, Mudo, Flo, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Mango, Jack&Jones, Decathlon ve MACFit gibi ünlü markaların mağazalarında alışveriş yapabilirler.

ANKAmall, sunduğu keyifli alışveriş deneyimi ve eğlence aktiviteleri ile Ankara’daki alışveriş anlayışını değiştiriyor. Ziyaretçiler, ANKAmall’da vakit geçirirken rahat ve keyifli bir atmosferde alışveriş yapmanın yanı sıra, çeşitli aktivitelerle de eğlenceli bir gün geçirme fırsatı buluyorlar.

Ankamall Avm Sinema Bilet Ücretleri

Ankamall avm sinema salonları da, salon ama şimdi. Burası Paribu firması ile anlaşma sağladı yeni sezonda, eskiden biliyorsunuz cinemaksimum olarak geçiyordu. Sağ olsun, Şafak Sezer abimiz, sinemaya ilgi azaldı, lütfen destekleyelim gidelim diyor ama, bu rakamlara 4 kişilik aile nasıl sinemaya gidecek bilmiyorum. Yorumlarınızı paylaşın sizde yazı altına bu konu hakkındaki. Cevahir avm de 4 kişi sinemaya gitseniz bir de mısır, kola yapsanız sanırım 650 liraya falan geliyor.

Ankamall avm Ankara da Yeni Mahalle ilçesinde, bulunuyor. Bölgenin hatta Ankara’nın en ünlü alışveriş merkezi. Sinema soğuk havalarda daha çok tercih edilen bir şey olduğundan, çocuklarla ıslanmak veya havadan dolayı üşütmelerini kimse istemez. Üstelik bu alışveriş merkezi daha büyük.

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. Ankamall Avm Sinema bilet fiyatları, tam 90 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 80 lira. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlar da eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. 7 lira civarındaydı ama artık 10 lira olur sanırım.

  A Plus Avm Sinema

Ankamall Avm Sinema Bilet Fiyatları

Ankamall Avm sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen Ankamall Avm, sinema bilet fiyatlarına bakarken, bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Eskiden öğrenci fiyatları, yarı yarıya mı olurdu veya tam bilete göre daha mı düşük olurdu ne. Artık öğrenci rakamları da, tam biletle aynı oldu. Ayrıca Ankamall da İmax salonların, sinema bilet fiyatları daha yüksek.

Hafta İçi Hafta Sonu   Pazartesi-Çarşamba
Tam 180,00 TL 200,00 TL 130,00 TL
Öğrenci 165,00 TL 180,00 TL 130,00 TL

3 Comments

  • ankamall ı bilmem ama bilet fiyatları hisse senetleriyle yarışıyor. Sinemaya gideceğinize o şirketin hisse senedini alın seneye 2 filme gidersiniz 🙂

  • Salonlar klasik paribu salonları bir de şu ayakları koltuk üstüne uzatmasak süper olacak

  • Geçen hafta Ankamall’a gittim ve sinemaya da uğramadan edemedim. Bir film izlemek istedim. Bilet fiyatları haliyle son dönemde çok yükseldi. Ben hafta sonu gittim ama matineye denk geldiği için 180 TL’ye bilet aldım.

    Sinema salonu çok temiz ve güzeldi. Koltuklar rahattı ve ses sistemi de çok iyiydi.

    Ankamall’da Paribu Cineverse de var. Hangi sinemaya gideceğinize karar vermeden önce filmlerin hangi sinemada oynadığını ve bilet fiyatlarını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

    Genel olarak Ankamall sinemalarından memnun kaldım. Fiyatlar uygun, salonlar temiz ve güzel, ses sistemleri de iyi. Sinemaya gitmeyi seviyorsanız Ankamall’ı tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir