beylikduzu migros avm sinema bilet fiyatlari

Beylikdüzü Migros Sinema

Son Güncelleme 4 Mart 2023

Beylikdüzü Migros içinde sinema salonu var bilenler bilir. Cinepink işletiyordu en son. Bilmeyen kişi için çoğu zaman akla gelmez burası. Salona doğru giriş yaparken çok otantik, güzel bir tasarımla karşılaşacaksınız. Geniş, dolu ve güzel bir gişe bölümü var.

Ben gittiğim zaman bazı sinema salonlarının kapısının açık olduğunu ve dışarıdan rastgele insanların girdiğine şahit oldum, belki de yanılıyorumdur ama içeride film dönerken kapının açık olması hiç hoş değil. Tabi burada sorun insanlarda. Yönetim tek tek insanları takip edemez. Ama koridora bakabilir diye düşünüyorum.

Koltukları kesinlikle çok rahat. Çeşitli gereksiz eşyaları tuvalet kapısının önüne yığdıkları için tuvaleti kullanamıyorsunuz. Ben gittiğim zaman böyle bir durum yoktu ve tuvalet de ki grafitiler olsun yazılar olsun vs. çok hoş duruyordu.

Gişe de tek bir eleman olmasından herkes şikayetçi ve bunu tek diyen ben değilim. İçeriye bilet almadan giren insanların sayısı bir hayli fazlaymış. Tabi buralar beni ilgilendirmez. Beni ilgilendiren, filmimi rahat kafayla konforlu bir şekil de keyifli bir şekilde izleyip oradan ayrılmak. Memnun olan çok insan olsada, memnun olmayan da bir o kadar var açıkçası, gidip de denemenizi tavsiye ederim. Herkesi de memnun edemezsin oda ayrı bir konu. Siz de gittiyseniz yorumunuzu bizimle paylaşın lütfen, okuduğunuz için teşekkür ederim.

Beylikdüzü Migros Sinema Fiyatları 2023

2023 İtibariyle Beylikdüzü Migros Cinema Pink Bilet Fiyatları; Hafta sonu Tam bilet 95 lira, öğrenci 85 liradır. Hafta içi rakamları ise, tam 85 lirayken, öğrenci 75 liradır. Halk günü olan çarşamba ise bu salonda biletler 65 liraya düşmüş oluyor.

Beylikdüzü Migros CinemaPink’e nasıl gidilir?

Beylikdüzü metrobüs durağında indikten sonra, 2 dakikalık bir yürüme mesafesiyle ulaşabileceğiniz bir yer. Barış, Sakarya Cd. No.1, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir