beyoglu nikah salonu nasil gidilir

Beyoğlu Nikah Dairesi Nasıl Gidilir

Son Güncelleme 10 Aralık 2022

Beyoğlu nikah sarayı, eskiden biliyorsunuz taksim meydanında idi. Daha sonrasında, istiklal caddesinin sonunda bulunan tünel diye tabir edilen bölgeye taşındı. 

Beyoğlu Nikah Dairesi Nerede?

Şu an ise en son olarak Beyoğlu nikah sarayı Şişhane semtine taşınmış durumda. Hatta şöyle de bir durum var. Dışarıdan belirgin şekilde görünmüyor diyebilirim. Otopark dolu ise aracınıza yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Çok kalabalık gitmiyorsanız, metro ile gitmenizi tavsiye ederim. Metro ile son derece basit bir yer.

Beyoğlu Nikah Dairesi Nasıl Gidilir?

Şişhane meydanının hemen altında yer alıyor. Şişhane metrosu bağlantısı mevcut. Metro ile direk içine girebiliyorsunuz. Şişhane metro durağında indiriniz de, sizi yukarı kadar tabelalar nikah dairesi olarak yönlendiriyor.

Yalnız en son tabela ile yukarı çıkmaktansa, kasımpaşa çıkışına doğru giderseniz orada direk yukarı çıkmadan, Beyoğlu nikah dairesinin içine girebilirsiniz.

Otobüsle gitmek isterseniz Beyoğlu nikah sarayına, o zaman Taksim istikametine giden bütün otobüslere, dolmuşlara binebilirsiniz. Ancak Şişhane durağında inmeyi unutmayın. Köprüyü geçince ilk durak oluyor zaten.beyoglu nikah salonu

Otopark da var araç ile giderken Unkapanı köprüsünü geçince, Taksim’e çıkan rampaya doğru ilerlediğinizde hemen sağ tarafınızda kalıyor. 

Ancak belirgin bir şekilde Girne şansınız yok. Biraz çukurda kalıyor. Şirinevler metrosu ile aktarma yaparak Şişhane metrosuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Benim gördüğüm kadarıyla tek bir salon var idi. Çok da büyük bir nikah salonu değil. Ama ulaşım olarak güzel bir yerde diyebilirim. Hatta şöyle de ekstra bir tarif vermek gerekirse, Beyoğlu belediye başkanlığının hemen altında yer alıyor. 

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir