Parkur AVM Sinema Salonu

Son Güncelleme 8 Mart 2023

Geçtiğimiz hafta Bursa Parkur AVM Sinema salonunu ziyaret ettim ve orada bir sinema deneyimi yaşadım. Herkesin beklentileri farklı olsa da, benim için en önemli kriterler ekran büyüklüğü ve salon genişliğiydi. Bu kriterleri de oldukça memnun edici bir şekilde karşıladım.

Ekran büyüklüğü, filmin gerçekçi bir şekilde izlenebilmesini ve tüm detayların görülebilmesini sağladı. Aynı zamanda, salon genişliği de filmin keyifle izlenmesini mümkün kılması açısından önemli bir faktördü. Herkesin rahat bir şekilde oturabildiği ve filmin hareketli sahnelerinde sıkışmama riski olmadığı gibi avantajlar sunuyordu.

Hijyen konusunda da bazı sıkıntıların olduğunu belirtmeliyim. Yerde patlamış mısır çöpleri görülmesi, ortamın düzenli ve temiz olmasının beklentisi içinde bulunan bir kişi için rahatsız edici bir durumdu. Bu tür durumların önlenmesi ve sinema salonunun hijyeni konusunda daha titiz olunması gerektiğini düşünüyorum.

Fiyatlar ise, sunulan hizmet kalitesine göre oldukça uygun ve makul seviyelerdeydi. Kişisel olarak, bir sinema salonunda verilen hizmet kalitesi için fazla bir ücret ödemek istemem. Bursa Parkur AVM Sinema salonunun fiyatları da bu açıdan memnuniyet vericiydi.

Sonuç olarak, Bursa Parkur AVM Sinema salonu iyi bir sinema seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Ancak, hijyen konusunda ve personel güleryüzlülüğü konusunda biraz daha gelişmesi gerekiyor. Güzel vakit geçirebileceğiniz sakin bir yer.

Bursa Parkur AVM Sinema Salonu Nasıl Gidilir?

Aşağıda ki terminal güzergahları ile Şehirler arası terminale ulaşabilirsiniz.

17 Terminal – Ovaakça 92 Terminal – Beşevler
17/Y Terminal – BTSO Yeniceabat Eğitim Kamp. 93 Terminal – Uludağ Üniversitesi
18/B Terminal – Siteler 94 Terminal – Teleferik
38 Terminal – Atatürk Caddesi 95 Terminal – Ataevler
38/B Terminal – Nilüfer 95/A Terminal – Üçevler
38/D Terminal – Yıldırım 96 Terminal – Çekirge
91 Terminal – Kestel 97 Terminal – Emek
91/G Terminal – Gürsu 97/G Terminal – Bademli
  17 Burda Avm Sinema

17/D ve 19/B otobüs hatlarından sonra Demirtaş-Kent Meydanı minibüs hattı ile Bursa Parkur AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Bursa Parkur AVM Sinema Salonu Bilet Fiyatları

2023 İtibariyle bilet fiyatları Tam 55TL Öğrenci 50TL.  Fiyatı normal bir sinema salonu fiyatları gibi ne çok pahalı ne de çok ucuz. Gidenler memnun kalmış, bir o kadar da memnun kalmayan da var. Açıkcası şans verilesi bir yer. Yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız, çok seviniriz.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir