capitol avm otopark

Capitol Avm Otopark

Son Güncelleme 27 Şubat 2023

Capitol, ziyaretçilerine her zaman en yeni ve en iyisini sunmaya çalışan bir mekan ve son mimari renovasyonu ile değişime odaklanmış.

“Capitol, Değişti Ama Hiç Değişmedi” mottosunu benimseyen Capitol, yenilenme sürecini sürpriz gelişmelerle devam ettiriyor.

Capitol, yenilenen Spectrum sineması, The Loft yeme-içme alanı, Captune World adlı çocuklar için yepyeni bir oyun alanı deneyimi sunan ve bünyesine kattığı yeni markaları ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Capitol Avm Otopark Ücretli mi?

Altunizade semtinde bulunan, Capitol avm otoparkı ücretlidir. Ücret detaylarını hemen alt kısımdaki tabloda bulabilirsiniz. Elimden geldiğince bu yazıyı güncel tutmaya dikkat edeceğim ancak, siz yine de yazdığım tarihi veya en son yazının güncelleme tarihime dikkat edin.

Sinema girişi yapacaksanız, bu süre sizin için daha esnek olmaktadır. Film geç bittiği için veya geç başladığı için son seans saatleri, bileti olanlar için genel de geç girip, geç çıkılmasına izin verilir.

Capitol Avm Otopark Ücretleri

Capitol avm bildiğiniz üzere, Altunizade semtinde olan bir alışveriş merkezidir. Metrobüs ile de ulaşım biraz yürüme mesafesi olsa vardır.

Süre Tutar
0-3 saat Ücretsiz
3-4 saat 20,00 TL
4-6 saat 30,00 TL
6 saat ve sonrası 45,00 TL
Sinema için 0-4 saat Ücretsiz

capitol avm otopark ucreti

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir