Alkollu sosyal tesis

Celaliye Sosyal Tesisleri

Son Güncelleme 22 Ekim 2023

Celaliye’de bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait sosyal tesislere Ne zamandır gitmek istiyorum açıkçası. Burası hemen denizin sahilin kumsal’ın yanında olduğu için çok gerçekten tatlı duran bir sosyal tesis.

celaliye sosyal tesis manzara

En sonunda bu hafta pazar günü burayı ziyaret ettim. Her sosyal tesiste olduğu gibi bu sosyal tesislerde de kapıda kuyruk vardı elbette ama, tabii ki Florya Sosyal Tesisler kadar çok fazla değil. Yarım saat 45 dakika beklememiz gerektiği söylendi ancak 10-15 sıra geldi.

Tabii insanların Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal tesislerini tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden bir tanesi, rakamların çok daha bütçe dostu olması ve içerisinin biraz daha Nezih olması tercih sebebi oluyor bu anlamda. Celaliye sosyal Tesislerinde ilk defa gördüğüm bir şeyle karşılaştım bu sosyal tesiste içki servisi de aynı zamanda yapılmakta.

Önünde mükemmel bir deniz manzarası var tabii biz kış ayında gittiğimiz için camlar kapalıydı. Ama muhtemelen Yazın bu camlar açılıyordur ve püfür püfür rüzgarla birlikte Deniz’in o sesi ile beraber yemek yemek gerçekten çok daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum.

celaliye sosyal tesis kofte

Çalışan arkadaşlar da son derece yardımcı olan doğru düzgün insanlar hepsi birbirinden tatlı güzel insanlar gerçekten onlara da buradan teşekkür etmiş olayım.

Celalİye sosyal tesislerine ait, bir otopark araç otoparkı bulunmamaktadır. Önünde bulunan yan Yolun kenarına doğru veya kaldırımın kenarına doğru araçlarınızı çekmeniz gerekiyor. Yoğun olduğu zaman park yeri bulmakta sıkıntı yaşayacaksınızdır.

Celaliye Sosyal Tesisleri Büyükçekmece’den Silivri istikametine giderken Kumburgaz’da bulunan Marine prenses Oteli geçtikten sonra hemen sol tarafta kalıyor. Işıklardan köprünün altından direk Celaliye sosyal tesislerine giriş yapabiliyorsunuz. Pazar günü yoğunluk olduğunu söylemeliyim.

Celaliye Sosyal Tesisleri Fiyatlar

Celaliye sosyal tesislerle alakalı olarak fiyat listesini resimlerini koyuyorum buradan istediğiniz fiyata rahatlıkla bakma şansınız olacaktır Şimdiden afiyet olsun diliyorum Siz de eğer burayı ziyaret ettiyseniz yorumlar kısmına düşüncelerinizi bırakırsanız sevinirim Hoşça kalın.

  Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri

Ben Celaliye sosyal tesislerine kahvaltı yapmak için gitmedim ancak kahvaltı fiyatları, kahvaltı tabağı fiyatları şu anda 85 lira. Günün çorbası 20 lira soğuk sandviçler 30 lira sıcak sandviçler ise 40 ile 50 lira arasında.

celaliye sosyal tesis kahvalti

Tost çeşitleri var toz çeşitleri 30 ile 40 lira arasında. Tavuklu Sezar Salata yedim soğuk bir salata 50 lira fiyatı var. Ana yemek olarak ızgara köfte var. 70 liraya günün balığı var 120 liraya dilerseniz hamburger menülerden mevcut. Hamburger 50 lira kola hariç fiyatı.

Içecek fiyatları ise kartonda çay 6 lira bardak suyu 3 lira büyükse 10 lira soda 8 lira meyve suda 10 lira meşrubatlar var 18 liraya ayran 14 lira.

Celaliye Sosyal Tesislerinde tatlı fiyatları sütlaç 30 lira supangle profiterol Magnolia trileçe hepsi 30 lira tiramisu cheesecake hepsini sabit tek fiyatı var 30 lira zaten göreceksiniz fiyatlar zaman içerisinde güncellenebilir Bilginiz olsun Ben şu andaki fiyatını yazıyorum.

celaliye sosyal tesis fiyatlari

Deniz mahsulleri güveci var içerisinde karides midye ve balık olan karışık bir güveç var 65 lira fiyatı var duble rakı fiyatı 80 lira tek rakı 50 lira bir Aysa ₺65 fiyatı var celaliye Sosyal Tesislerinde. İçki servisi 12:00 den sonra başlıyor. Ayrıca mutfak akşam kapanış saatinden bir saat önce kapanmaktadır. Celaliye sosyal tesisleri şuan sabah 09:00 ile akşam 23:30 arasında hizmet vermektedir.

4 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir