Cevahir Avm Otopark ucreti

Cevahir Alışveriş Merkezi

Son Güncelleme 5 Temmuz 2023

Cevahir Alışveriş Merkezi

Cevahir avm, bilindiği üzere, İstanbul Şişli de bulunmaktadır. Mecidiyeköy semtinde ve ana cadde de yer alır. Hatta karşısında Ermeni ve Rum mezarlığı vardır kocaman. Önünde otobüs durakları olan, altında ve hatta içinden metro hattı geçen, baya büyük bir Avm burası. İstanbul’un en eski ve en merkezi yerinde olan alışveriş merkezlerinden bir tanesidir.

cevahir alışveriş merkezi

İçinde çok sayıda mağaza ve büyük markaların şubeleri bulunmaktadır. İçinde atmler, sinema salonları(Cinemaximum), migros, tiyatro salonları, mag fit spor salonları, koçtaş, çok sayıda restaurant ve cafelerin bulunduğu, 4 adet giriş çıkış kapısının bulunduğu, devasa bir alışveriş merkezidir burası. Cevahir alışveriş merkezi, Büyükdere caddesi üzerinde bulunmaktadır. Önünde geniş oturma alanlarının olduğu ve bahçesinde, kahve mekanlarının olduğu devasa bir alışveriş merkezidir. Öyle ki burada hemen hemen bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz, diyebilirim.

Cevahir Alışveriş Merkezi’nde Hangi Banka Şubeleri Var ?

Cevahir alışveriş merkezi o kadar büyük ki, içinde Garanti bankasının bile 7 gün çalışan şubesi mevcut. Önceleri Yapı kredi, Vakıfbank, İş bankası ve Akbank’ın da şubeleri mevcuttu burada, ancak şuan da sadece Garanti bankasının şubesi bulunmaktadır. Bu banka şubesi alışveriş merkezi işe birlikte açılmaktadır, ancak cevahir alışveriş merkezinden önce kapanmaktadır. Mesai saatleri içerisinde bankaya gidemeyenler için, işte size güzel haber, neredeyse AVM kapanana kadar kullanıma açık bir şube.

Erken kapatıp biraz toplanma süreleri olması gerekiyor haliyle. Bu şube diğer şubelere göre biraz daha yoğun olur. Hafta sonları belirli işlemleri yapmanıza yardımcı olabilirler ancak, bazı işlemler hafta sonu yapılamaya bilmektedir. Ortalama bekleme süresi 1 saat civarı genel olarak. Bu şube içinde, internet bankacılığını kullanacağınız bilgisayarlar mevcut. Elbetteki Atm de mevcut. Kapının hemen yanında üç tane garanti bankası atm’si kullanıma sunulmuş durumda.

Cevahir Alışveriş Merkezi’nde Hangi Banka Atmleri Var ?

Cevahir alışveriş merkezi içinde bulunan, bankalara ait Atm’leri sizinle hemen paylaşıyorum. Bu avm de, Halkbank, Finansbank, Garanti bankası, Denizbank, Yapı kredi bankası, Türk ekonomi bankası ve Ziraat bankasına ait atm’ler bulunmaktadır. Benim gördüklerim bunlar. Eskiden daha fazla idi ancak bir çok banka şubesi nedenini bilmediğim sebeplerden ötürü, bu alışveriş merkezindeki şubelerini kapatınca, eskiye göre daha az bankanın atm’sini görür oldum, bu alışveriş merkezinde.

Yeni Atmleri buldukça buraya ekleyeceğim. Sizler de farklı katlarda gördüğünüz banka atm’leri var ise, insanlara yardımcı olabilmek için, yorum kısmına bulunduğu yeri ve ismini yazabilirsiniz. Banka atmleri genel olarak, metro katından çıktığınız ilk giriş katındadır. Ön taraf da bulunan ana girişten girdiyseniz iki kat aşağıya inmelisiniz.

Cevahir Alışveriş Merkezi’nde Hangi Mağazalar Var ?

Cevahir alışveriş merkezinde, Koçtaş, Migros, Cinemaximum, Teknosa, Lc Waikiki, Armağan Oyuncak, Flo, Gratis, Hd İskender, Burger King, Bereket Döner, Kahve Dünyası, Özsüt, Pizzahut, MC Donalds, Mado, Kfc, Sbarro, Gs Store, Fenerium, Koton, Mango, Zara, Victoria’s Secret, Adidas, Atasay, Bambi, Bershka, Boyner, Çilek Mobilya, D&R, Defacto, Derimod, E-Bebek, Gratis, Hotiç, ve daha bir çok markaya ait mağaza bulunmaktadır.

  Hilltown Avm Otopark

cevahir alisveris merkezi ici

Cevahir Alışveriş Merkezi’nde Mescit Var mı?

Cevahir alışveriş merkezinde, mescit bulunmaktadır. Sinema tarafında, yani arka tarafta kalan koridorda bir tane mescit bulunmaktadır. Eskiye göre daha güzel bir mescit bulunmaktadır.

Cevahir Avm Etkinlik Programı

Cevahir alışveriş merkezinde bildiğiniz üzere, çocuklar için belli etkinlikler düzenleniyor.Bildiğiniz üzere Cevahir Alışveriş Merkezi özellikle çocuklara yönelik etkinlikler düzenlemekte. Sizinle şimdi resimle birlikte Ocak etkinlik programını paylaşacağım. Aynı zamanda yarı yıl tatilinde çocuklara ekstra etkinlikler düzenlemiş durumda Bunlar belli saatlerde ücretsiz olarak yapılıyor.

Yapılan etkinlikler arasında, minyatür şapka yapımı, kar tanesi Magnet atölyesi, kokulu taş atölyesi, çoraplarla tırtıl atölyesi, kum boyama atölyesi, ahşap boyama, puzzle yapımı, kar küresi yapımı, alçı figürlerle alakalı olarak etkinlikler düzenlenmektedir.

Her gün yalnızca bir tane etkinlik düzenlenmektedir. Bu etkinlikler için yaş sınırı bulunmaktadır. 4 ile 11 yaş arası çocuklar bu etkinliklere ücretsiz olarak katılabilmektedir. Her gün bir tane etkinlik mevcut Cevahir Alışveriş Merkezinde ve 4 ayrı seferde başlıyor. Saatler resimde yazıyor.Dilerseniz resimden etkinlik programına da bakabilirsiniz.

Cevahir Alışveriş Merkezi Etkinlik Programı
Cevahir Alışveriş Merkezi Etkinlik Programı

Cevahir Alışveriş Merkezi’nde Otopark Var Mı ?

Cevahir alışveriş merkezi, bulunduğu konum itibariyle çok kilit bir noktadadır. Bundan dolayı, çok fazla aracın giriş ve çıkış yaptığı, geçtiği bir yol güzergahında bulunmaktadır. Bölge otopark sorunu fazlasıyla olan bir semttir. Çevredeki otopark sayısının azlığı ve yetersizliği bu alışveriş merkezinin otoparkını daha önemli bir hale getirmektedir. Bundan dolayı sadece, alışveriş yapmak için gelenler değil, dışarıda yer bulamayan araçların da sıkça tercih ettiği bir alışveriş merkezi otoparkıdır.

Cevahir alışveriş merkezinin kapalı otopark bölümüne, LPG’li araçlar alınmamaktadır. Bu araçlarıyla gelen ziyaretçilerin kullanması için, LPG’li araçlara özel, ufak bir açık otoparkı da mevcuttur, hemen en arka kapıda yani Fulya çıkışında bulunan, güvenlik noktasının arka tarafındadır. İleriden dönerek aracınızı oraya, güvenliklerin yardımı ile sadece gün boyu park edebilirsiniz.

Kapalı otopark ise Cevahir alışveriş merkezinin 2300 araçlık dev bir metrekareye sahiptir. Şuan için sadece 2 kat alışveriş sevenlere ayrılmış durumdadır. Bu durum yoğunluğa göre değişmektedir. Otoparkın diğer iki katı ise, araçlarını 7/24 buraya ücretli olarak park etmek isteyen araç sahiplerine ayrılmıştır.

Gelelim Cevahir alışveriş merkezi otopark ücretlerine. Bu rakamlar, değişebilmektedir, öncelikle bunu belirtmek isterim. Ülkemizde her şeyin fiyatı her an değişebilir durumda olduğundan dolayı, buradaki fiyatlar güncel kalmayabilir. Elimden geldiğince sizler için fiyatları güncel tutmaya çalışacağım.

Ancak rakamların güncel olmamasından dolayı, yaşanabilecek aksaklıklardan dolayı, sorumluluk kabul etmediğimi de bildirmek isterim. Yazının yayınlanma tarihi en üstte zaten mevcut. Tarihe bakarak bir öngörüde bulunabileceğiniz bir yazı bu sizler için yazılmış olan.

Ayrıca güncel otopark ücretleri için, paragrafın sonuna bırakacağım linke tıklayarak arayabilir ve otopark giriş ücretlerinin güncelliğini sorgulayabilirsiniz.

Cevahir Avm Otopark Telefon Numarası: http://www.emparktr.com/tr/sisli-cevahir-avm

Otoparkın en önemli özelliği, çoğu alışveriş merkezinde araçlarınızı, avm açılış ve kapanış saatlerinde, alıp bırakabiliyorsunuz. Ancak Cevahir alışveriş merkezinde, aracınızla istediğiniz saatte giriş yapıp, çıkış yapabiliyorsunuz. Bu çok önemli, örneğin 24:00 de giriş yapabiliyorsunuz, sabah erken alabiliyorsunuz. Diğerlerinde ise, 22:00 son giriş, 10:00 ilk çıkış saatleri oluyor genelde. Bu açıdan da burası gayet mantıklı geldi bana.

  Cevahir Avm Otopark

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi Otopark Ücretleri

Cevahir AVM, konforlu ve geniş otopark hizmetiyle ziyaretçilerine rahat bir alışveriş deneyimi sunmakta. Otomobil sahipleri için belirlenen tarifelerde, ilk 3 saate kadar ücretsiz otopark imkanı bulunmaktadır. 3 ila 4 saat arasında park etmek isteyenler için 45 TL ücret uygulanırken, 4 ila 5 saat arasında 55 TL, 5 ila 6 saat arasında 60 TL ve 6 ila 8 saat arasında 75 TL ödenmektedir. 8 ila 10 saat arası park için 85 TL talep edilirken, 10 ila 12 saat arası için 100 TL ücret uygulanmaktadır. Eğer 24 saatlik bir park süresi tercih edilmek istenirse, bu durumda 120 TL ödeme yapılması gerekmektedir. Cevahir AVM’de ayrıca mağaza abonelikleri, hafta içi abonelikleri ve 7/24 abonelik seçenekleri de sunulmaktadır. Mağaza abonelikleri için 550 TL, hafta içi abonelikleri için 900 TL ve 7/24 abonelikler için ise 1.200 TL ödeme yapılmaktadır.

Otomobil dışında motosiklet sahipleri de düşünülerek belirlenen tarifelerde, ilk 3 saate kadar ücretsiz otopark hizmeti sunulmaktadır. 3 ila 8 saat arasında park etmek isteyen motosiklet sahipleri 40 TL, 8 ila 12 saat arasında park etmek isteyenler 55 TL ve 12 ila 24 saat arasında park etmek isteyenler ise 90 TL ödemektedir. Motosiklet sahipleri için mağaza abonelikleri 450 TL, abonelikler 350 TL ve abonelik kartı sahipleri ise 150 TL karşılığında yararlanabilmektedir. Belirtilen fiyatlar, %18 KDV dahil olarak uygulanmaktadır.

Empark firmasının işlettiği Cevahir alışveriş merkezi otoparkında verilen fiyatlara kdv dahildir. Lütfen özel eşyalarınızı hiç bir zaman aracınızda bırakmayın. İstanbul Cevahir alışveriş merkezi otopark ücretleri listesi, firma tarafından, 01.07.2022 tarihinde yayınlanmıştır. Yukarıda da belirttiğim gibi, ben bir blog yazarıyım ve sizin işinize yarayacak bilgileri paylaşmaya çalışıyorum.

 

Otopark ücretlerine gelebilecek zamlardan dolayı benim bir sorumluluğum yoktur. Yazının tarihi en üst kısımda bellidir. İlerleyen tarihler de fiyatlar değişebilir bundan dolayı da yukarıda, işletmeye ait bilgileri sizinle paylaştım zaten. Aracınızı mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle. Aşağıdaki resim güncel değil. Fiyat listesi yukarıda bıraktım. Zam geldi.

Cevahir Alışveriş Merkezi’nde Döviz Bürosu Var Mı ?

Cevahir alışveriş merkezinde döviz bürosu bulunmaktadır. Yeri ise, Arka çıkış kapısına giderken, sağ köşede içeridedir. Başka bir deyişle, sinemanın hemen bir alt katında ve aynı hizadadır. Aynı zamanda Migrosu sağ tarafınıza alarak gittiğiniz de hemen sağdaki ilk koridorda yer almaktadır. Hemen yanında aynı şekilde kuyumcu da vardır. Hemen girişinde hangi para birimini ne kadara aldığını ve sattığını yazdığı bir tablosu da mevcuttur. Bazı günlerde, özellikle hafta sonlarında, dışarıdaki büroların kapalı olduğu saatler de yoğunluk olabilmektedir.

Cevahir Alışveriş Merkezi’nde Kuyumcu Var Mı ?

Cevahir alışveriş merkezinde kuyumcu vardır. Yeri ise, Arka çıkış kapısına giderken, sağ köşede içeridedir. Başka bir deyişle, sinemanın hemen bir alt katında ve aynı hizadadır. Aynı zamanda Migrosu sağ tarafınıza alarak gittiğiniz de hemen sağdaki ilk koridorda yer almaktadır.

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir