Cihangir sosyal tesis

Cihangir Cihannüması Sosyal Tesisleri

Son Güncelleme 20 Nisan 2024

Cihangir Sosyal Tesisleri

Cihangir sosyal tesisleri kahvaltı fiyatlarını bu yazımızda güncel olarak bulabilirsiniz. Ancak öncesinde size verdiği eşsiz manzaradan biraz bahsetmek istiyorum. Sosyal tesis kahvaltı ücretlerine direk ulaşmak için, içindekiler kısmına basarak gidebilirsiniz. Büyüleyici, boğaz manzarası hem gece, hem de gündüz gerçekten eşsiz bir yer. Buraya bu manzara da yemek için gerçekten Gidilir. Galata kulesi, Topkapı Sarayı, Kız kulesi, Ayasofya, hepsi aynı karede, cihangir sosyal tesisleri manzarasında.

Cihangir sosyal tesisleri Tophane semtinde bulunmaktadır ve Osmanlı mimarisine uygun ve onunla bütünleşecek şekilde, dizayn edilmiştir. Zaten google yorumlarına baktığınızda da, çoğu kişi burası hakkında olumlu görüş bildirmiş durumda. Sadece buraya giderken, çevredeki rahatsız edici görüntüler dışında bir problem yok diyebilirim. Ne demek istediğimi, gittiğiniz de anlayabilirsiniz.

Cihangir Sosyal Tesisleri, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer alan bir sosyal tesisdir. Hem tarihi atmosferi hem de modern konforu bir arada sunan tesis, bahçesi ve muhteşem bir Boğaz manzarası ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda, lezzetli yemekleriyle de ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Cihangir Sosyal Tesisleri Menü

Cihangir Sosyal Tesisleri’nin menüsü, zengin seçeneklere sahip bir restoran hizmeti sunmaktadır. Tesisin menüsünde yer alan lezzetli yemekler, et, tavuk, balık ve deniz mahsulleri gibi çeşitli ana yemekler, mezeler, salatalar ve tatlılar ile zenginleştirilmiştir. Menüde ayrıca çocuklara özel seçenekler de yer almaktadır.

Cihangir Cihannüması sosyal tesisleri, yaklaşık 150 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Bazı günler de sıra beklemeniz gerekiyor, kısa süre de olsa. Patates ve menemeni gerçekten çok iyiydi. Çay termosla geldi ve kahvaltılıklar, ufak porsiyonlar halinde gelmesi çok güzeldi. Böylece israfın da önüne geçmiş oluyoruz. Masaların birbirine çok yakın olmaması da bana göre gerçekten çok iyi düşünülmüştü, cihangir sosyal tesislerinde. Ekmekler paketler halinde geliyor.

  Celaliye Sosyal Tesisleri

Cihangir Sosyal Tesisleri Fiyat

Cihangir Sosyal Tesisleri’nin fiyatları menü seçeneklerine ve etkinliklere göre değişiklik göstermektedir. Tesisin menü fiyatları, sunulan yemeklere ve içeceklerin kalitesine göre makul bir aralıkta yer almaktadır.

cihangir sosyal tesisleri kahvalti fiyatlari
Cihangir sosyal tesisleri kahvaltı

Cihangir Cihannüması Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatları

Cihangir sosyal tesislerindeki kahvaltı fiyatlarını sizler için aşağıdaki tablo da belirttik. Çalışan arkadaşlar, son derece ilgili ve güler yüzlüdür bu arada, bunu söylemeden geçmek, haksızlık olurdu sanırım.

Kahvaltı tabağının içinde ise, Acuka, bal, kaymak, sucuk, çikolata, zeytin, yumurta, yeşil zeytin, beyaz peynir, taze kaşar, çeçil peyniri, domates, salatalık, reçel ve kalem böreği bulunmaktadır. Ayrı olarak da, menemen veya mıhlama da alabilirsiniz. Sizler için fiyatlarını tek tek yazdım. Bu yazıyı, 05.08.2022 tarihinde yazıyorum. Mümkün olduğunca güncel tutmaya çalışacağım.

Ürün Fiyatları
Patates 15,00 TL
Kahvaltı 2 Kişilik (Doyurucu) 100,00 TL
Kahvaltı 1 Kişilik (Doyurucu) 55,00 TL
Kaşarlı Tost 19,00 TL
Sucuklu Tost 22,00 TL
Karışık Tost 24,00 TL
Menemen 25,00 TL
Mıhlama 30,00 TL

girisfiyati com youtube abone ol 1

Cihangir Cihannüması Sosyal Tesisleri Nasıl Gidilir ?

Cihangir sosyal tesislerine, metro ile gidebilirsiniz. Bu durumda Taksimden aşağıya kadar yaklaşık 2 km. bir yol, yokuş aşağıya doğru yürümeniz gerekiyor, sıraselviler caddesi üzerinden. Eski Taksim ilkyardım hastanesinin, önünden aşağıya doğru inmelisiniz. Bu kadar yürümek istemiyorsanız ve metro ile geliyorsanız. Füniküler hattı ile kabataşa inerek, oradan tranvay ile 2 durak daha yolculuk ederek direk önünde inebilirsiniz.

Cihangir sosyal tesislerine, tramvay ile direk gelmek için Sultanahmet istimaketini izleyerek, Eminönü’nden geçerek, yine tophane tramvay durağında inerek buraya ulaşabilirsiniz. Bu iki ulaşım şekli, burası için en uygun olandır. Çünkü burasının araç trafiği bazı günlerde çekilecek gibi olmaz, hele hele sıcak havalarda.

Araçla gitmek için de Karaköy’den Kabataş’a giderken, Tophane semtine geldiğiniz de sol tarafınızda, surların üstünde kalıyor.

  Fethi Paşa Korusu

Otobüsle de yine Beşiktaş ile Eminönü arası geçen tüm otobüslere binebilirsiniz.

Cihangir Cihannüması Sosyal Tesisleri Çalışma Saatleri

Sabah 08:30 da açılıyor, akşam 23:00 de kapanıyor. Tabi bu tarz yerlerin, yaz saati ve kış çalışma saatleri değişebilmektedir.

Cihangir Sosyal Tesisleri Otopark

Cihangir sosyal tesisleri’ne ait olan bir otopark mevcut değil. Tesisin bulunduğu sokakta boş yer bulup koyabilirsiniz. Fakat bu pek mümkün olmuyor. Hemen arka sokağında defterdar yokuşu’nda ispark’a ait otopark mevcut. Aracınızı buraya bırakıp, yokuş yukarı sıraserviler’e doğru çıkarken ilk sağa batarya sokak’a girip tekrar sağa döndüğünüzde tesislere ulaşıyorsunuz. 5 dakika bile sürmez.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir