crazy park top havuzu beylikduzu anpa gross

Crazy Park Top Havuzu Anpa Gross

Son Güncelleme 23 Şubat 2023

Crazy Park Top Havuzu Giriş Ücretleri

Crayz park eğlence merkezi, İstanbul Beylikdüzü Anpa gross marketin içinde yer alıyor. 4 yaş altı çocuklar velisi olmadan kabul edilmiyor. Çocukların güzel vakit geçirmesi için, top havuzu diye tabir edilen eğlence alanı mevcut. Otopark ücretsizdir bu alışveriş merkezinde.

Çocuklarımızın eskisi gibi oynayacak alanlarının kalmamasından, dolayı buralara yönelmiş durumdayız. Buraya da yeni açılan, Büyükçekmece sahilden geldik. Orayı da düzenleme çalışmaları devam ediyor. Hatta kumsalda biraz top oynadık, deniz havası aldık ama cocuğu tek dışarı salamadığımız için, biz ailelerde yoruluyoruz.

Anpa gross, toptan market işi yapıyor, bildiğiniz üzere. Büyük bir alana yayıldığı için, çocuklara da yer ayırmışlar. Çocuklar oynarken bende hemen, bloğumuza yazalım dedik giriş ücretlerine. 2 çocuk birer saat eğlendik burada ve cebimizden 150 lira gibi bir rakam çıktı.

Top havuzu giriş ücretlerini yazacağım elbette ancak, bu siteyi açmamdaki amaç her ne kadar, giriş ücretleri hakkında bilgi vermek olsa da, sadece bilgi verip geçmek yetersiz ve anlamsız olacağı için, sizlere gittiğim yerlerle alakalı, yakaladığım bütün detayları yazıyorum.

Anpa Gross Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir ?

Anpa gorss nasıl gidilir diyecek olursanız, metrobüs ile haramidere hasırcılar durağında inerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eski Beylikdüzü Carrefoursa’nın olduğu yerde. Aracınızla gitmek isterseniz de Beylikdüzünden gelirken haramidere kavşağından tekrar belikdüzü istikametine u dönüşü yaparak, sağ taraftan girebilirsiniz. Avcılar istikametinden gelirken de, Torium avm geçtikten sonra yannyoldan giderken sağ taraf da göreceksiniz.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir