emaar akvaryum giris ucretleri

Emaar Akvaryum

Son Güncelleme 23 Şubat 2023

Emaar Akvaryum daha önce ziyaret etme şansı bulamadığım, ama en kısa zaman da gitmek istediğim ve çok merak ettiğim bir yer. O zaman da ekstra tecrübelerimi de güncellemiş olurum, buradan.

Emaar Akvaryum Nerede?

İstanbul Üsküdar ilçesinde yer alan Emaar Akvaryum, Emaar alışveriş merkezindedir. Anadolu yakasında oluyor zaten bildiğiniz üzere. Aşağıya harita da konum bırakıyorum.

Emaar Akvaryum Nasıl Gidilir ?

Üsküdar Libadiye caddesinde bulunuyor. Mobilyacılar sitesi otobüs durağında inmelisiniz. Bu duraktan geçen bütün otobüslere binebilirsiniz. Metrobüs ile gidecekseniz daha sonrasında 129T ye binmeniz gerekiyor, ulaşmak için.

Emaar Akvaryum Otopark Var Mı ?

Emaar Akvaryum, emaar alışveriş merkezinin içinde olduğundan otopark sorunu yaşamazsınız, çünkü her avm de olduğu gibi burada da otopark alanı mevcut.

Emaar Akvaryum Kimlere Ücretsiz ?

Emaar Akvaryum, şuan da 3 yaşına kadar olan çocuklardan ücret almıyor. 3 yaş ve üstü ücretlendiriliyor. Şuan diyorum, çünkü sonuç da değişiklik yapma hakkı tamamen, Emaar Akvaryum kontrolünde yarın bu rakamı 4 yaşa çıkartabilir ancak, ben şuan güncel olanı yazıyorum haliyle. Mesela İstanbul akvaryum giriş ücretlerine bakarsanız, orası 2 yaşına kadar ücret almıyor. Emaar akvaryum bu açıdan avantajlı durumda.

Emaar Akvaryum Giriş Ücretleri 2023

Emaar Akvaryum giriş ücretleri, gelelim en önemli bölüme 🙂 İndirimli bilet için gerekli olan kimliklerin gösterimi, her yerde olduğu gibi burada da geçerlidir. Yani gazi iseniz veya öğrenci iseniz kimliğinizi göstermeniz gerekiyor. Bireysel ve arkadaş grupları için özel fiyat almak istiyorsanız, direk iletişime geçmeniz gerekiyor.

  Tokat Ayvaz Aqua Park

Standart Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi biletleriniz satın alındığı tarihinden itibaren 30 gün geçerlidir.

Ortak Biletlerde, Emaar Akvaryum biletleri satın alındığı tarihinden itibaren 30 gün. Emaar SkyView biletleri ise satın alındığı gün boyunca geçerlidir. Yabancı turistler için rakamlar dolar olarak değişmektedir. 25 dolar ile 50 dola arasında fiyatlar mevcut, yabancı turistler için Emaar Akvaryum da.

Bilet Türü Online Fiyatı Gişe Fiyatı
Bebek Ücretsiz Ücretsiz
Çocuk (3-12 yaş) 155,00 TL 175,00 TL
Yetişkin 170,00 TL 190,00 TL
Öğrenci 155,00 TL 175,00 TL
Öğretmen 155,00 TL 175,00 TL
65 Yaş Üstü 155,00 TL 175,00 TL

Emaar Akvaryum ve Emaar SkyView Giriş Ücretleri

Burada iki eğlence için ortak bilet alarak daha uyguna getirebilirsiniz. Skyview seyir terası olarak düşünebilirsiniz. Aynı Levent de bulunan Safir alışveriş merkezinin terasındaki gibi. İkisini de istiyorsanız ortak bilet almalısınız.

Bilet Türü Online Fiyatı Gişe Fiyatı
Bebek Ücretsiz Ücretsiz
Çocuk (3-12 yaş) The Jump Ortak Çocuk 40 Dakika 240,00 TL 275,00 TL
Çocuk (3-12 yaş) SkyView Ortak Çocuk 295,00 TL 350,00 TL
Yetişkin 325,00 TL 380,00 TL

Emaar Akvaryum Yıllık Üyelik Ücretleri

Emaar akvaryum da yıllık üyelikte mevcut. Bunları aşağıda yazacağım ancak, yıllık üyeliklerin ekstra ayrıcalıkları da mevcut. Mesela, Hediyelik eşya mağazasında %10 indirim hakkı, tüplü dalışlarda %20 indirim hakkı, misafirleriniz için bilet alımlarında %15 indirim hakkı veriyor.

Bu biletleri alanlar bir yıl boyunca giriş yapabiliyorlar. Bu rakamlar yerel ziyaretçiler için geçerli bu arada. Yıllık Üyelikler satın alındığı tarihten itibaren 365 gün geçerlidir.

Bilet Türü Online Fiyatı
Yetişkin 475,00 TL
Çocuk (3-12 yaş) 440,00 TL
Anne, Baba ve 2 Çocuk 1725,00 TL
  Torium AVM Snowpark

Emaar Akvaryum Bilet Nasıl İade Edebilirim?

Emaar Akvaryum, internetten alınan biletlerin iadesini yapmadığını belirtiyor.

Emaar Akvaryum Dalış Ücretleri Ne Kadar ?

Emaar Akvaryum içerisinde aynı zaman da dalış da yapılabilmektedir. Üstelik bunun için yüzme bilmenize gerek yoktur. Eğitmenler ile birlikte dalış yapabiliyorsunuz. Kışında dalış yapılabiliyor Emaar Akvaryum da. Fiyatları en son 550 Türk lirası idi. Ancak şu an da dalış olayını bir sonraki habere kadar iptal etmiş durumdalar bilginiz olsun.

Emaar Akvaryum Ziyaret Saatleri

Haftanın her günü saat 10.00’da açılmakta olan Emaar Akvaryum, 22.00’da kapanmaktadır. Emaar akvaryuma son giriş saati ise 21:00 olarak geçmektedir. O saatten sonra giriş yaptırmıyorlar ama içerideyseniz 22:00 ‘ye kadar devam edebiliyorsunuz.

AÇILIŞ SAATİ KAPANIŞ SAATİ
10:00 22:00

Emaar Akvaryum Tekerlekli Sandalye Uygun Mu ?

Emaar Akvaryum, Üsküdar da alışveriş merkezi içinde olduğundan, rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Emaar Akvaryum Hangi Hayvanlar Var ?

Benekli vatoz, timsah balığı, nil varanı, su ejderi, pangasus, kaplumbağalar, iguanalar, rakunlar, mirketler, köpek balıkları, piranalar, su fareleri, maymunlar, mercanlar, sincaplar, yılanlar ve diğer balık çeşitlerini Emaar akvaryumda ziyaret edebilir ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Emaar Akvaryum Fotoğrafları

Akvaryuma gitmeden de görmek istiyorsanız eğer buradaki link yardımı ile detaylı olarak gezebilirsiniz. https://emaarakvaryum.com/canlilarimiz/

Tecrübelerinizi bize yorum olarak yazmayı unutmayın.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir