exxen abonelik fiyati

Exxen Abonelik Ücretleri

Son Güncelleme 1 Mart 2023

Exxen Son Zamlardan Sonra Fiyatlar

Exxen biliyorsunuz, 3 yıllık geçmişi olan ve Televizyon patronu, Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilen, digital bir televizyon ağı. Exxen reklamlı yıllık paket aylık 41,90TL X 12 aylık taksitle sunulurken, taahhütsüz paket aylık 49,90TL olarak açıklandı. Reklamsız yıllık paket aylık 58.50TL X 12 aylık taksitle satışa sunulmuş durumda şuan itibariyle. Reklamsız aylık paketin fiyatı ise 69,90 olarak açıklandı.

Exxen de benim en çok sevdiğim dizilerden bir tanesi tabi ki, Gibi. Baya sardı, sırf onun için bile alınır sanırım. Siz seviyor musunuz bu arkadaşları? Yeni bölümleri de çekmeye devam ediyorlar. Netflix sonrası pazar büyüdü ve herkes bu digital televizyonculuğa geçmeye başladı. Demek ki güzel bir pastası var 🙂

Reklamlı Yıllık Paket: Aylık 41,90 TL (Toplam: 502,80 TL)

Reklamlı Aylık Paket: 49,90 TL

Reklamsız Yıllık Paket: Aylık 58,50 TL (Toplam: 702 TL)

Reklamsız Aylık Paket: 69,90 TL

EXXENSPOR- Reklamlı Sezonluk Paket: Aylık 102,90 TL (Toplam: 1.234,80 TL)

EXXENSPOR- Reklamlı Aylık Paket: Aylık 129,90 TL

EXXENSPOR- Reklamsız Sezonluk Paket: Aylık 119,50 TL (Toplam: 1.434 TL)

EXXENSPOR- Reklamsız Aylık Paket: 149,90 TL

Exxen Paket Özellikleri

Reklamlı Paket

  • Tüm orijinal Exxen içeriklerine ulaşabilme.
  • Telefon tablet veya webden izleme.
  • Çocuk Profili.
  • 5 tane aile platformu oluşturma izni.

Reklamsız Paket

  • Reklamsız pakette ki tüm özellikler.
  • Reklamları kaldırma.
  • İçerikleri indirip çevrimdışıyken izleme imkanı.

https://www.youtube.com/watch?v=TGcxboQ3kY4

Exxen Alınmalı mı?

İçerisinde ki içeriklere bakarak daha net karar verebilirsiniz tabii fakat benim izlenimlerime göre Tolga Çevik için bile belki abone olunabilir. Deneme sürümlerinden faydalanmanızı tavsiye ederim. Bu işi profesyonel olarak yapan dijital platformlarda var Netflix, Disney Plus hangisi size daha uygunsa onu tercih edin.

  Hepsiburada Premium

Reklamlı ve reklamsız abonelik olayı aşırı saçma geliyor, o kadar para vereceğiz ve reklam mı izleyeceğiz? Acun Bey bazen yanlış kararlar verebiliyor. Bunu ben demiyorum kullanıcılar diyor ve bu paketler yüzünden blog sayfalarında baya bir tepki aldı. İçeriklerin bütünü diğer platformlarla karşılaştırınca, pek de hoş durmasada, bazı içeriklerinin çok beğenildiğini söylemezsem de haksızlık olur, Hasan Can Kaya-Konuşanlar, Tolgshow-Tolga Çevik,  GİBİ vs.

Uzun lafın kısası bu sizin karar vereceğiniz bir iş. Siz de Exxen ile ilgili düşüncelerinizi yorumlarda bizimle ve diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu sene şampiyonlar ligini de aldı Acun Ilıcalı. Futbol severleri de Exxene çekmeyi başarabilecek mi bu hamle, hepsini zaman gösterecek. Bak süper ligi de alsa, hepsine toplu bir paket yapsa, süper lig, şampiyonlar ligi, avrupa maçları, işte diziler, normal televizyon kanalları, o zaman 250 lirada olsa alırım herhalde.

Çünkü bu şekilde evde çok kumanda oluyor. Yani her şey başla bir platformda olmuş oluyor. Ona ver buna ver, kira ver, para dayanmıyor. Ayrıca Mehmet şefin son projesi de Exxen ekranlarında.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir