forum istanbul sinema

Forum İstanbul Sinema

Son Güncelleme 25 Nisan 2024

Cinenova Forum İstanbul Sinema

286 yerli ve yabancı mağazayı bünyesinde barındıran Forum İstanbul, Türkiye’nin en geniş alışveriş ve eğlence merkezlerinden biridir. Ayrıca, LEGOLAND Discovery Center, SEA LIFE İstanbul Akvaryumu, FunLab, Cinema ve Joypark gibi özel eğlence merkezleri de burada yer almaktadır.

Modern ve ferah mimarisi, sunduğu marka çeşitliliği ve eğlence olanaklarıyla Forum İstanbul, sıradan alışveriş deneyimini bambaşka bir boyuta taşımaktadır. İstanbul Havalimanı’na sadece 35 km mesafede olan Forum İstanbul’a Otogar – Havalimanı metro hattındaki Kocatepe durağından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Avrupa’nın en uzun sualtı okyanus tüneli olan 83 metrelik tüneliyle SEA LIFE İstanbul, 61 köpekbalığı türüne ev sahipliği yapmaktadır. Çekiçbaş, Kum Kaplanı, Gitar, Hemşire, Zebra, Gri Yüzgeçli, Siyah Yüzgeçli köpekbalıkları gibi birçok tür de burada görülebilir.

LEGOLAND Discovery Center ise 3-10 yaş arasındaki çocuklu aileler için öğretici ve eğlenceli aktiviteler sunan dünyanın en ünlü eğlence merkezlerinden biridir. 5 milyondan fazla LEGO parçası ve LEGO mağazasıyla burada yaratıcılığınızı sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Ikea, MediaMarkt, Decathlon, Zara ve H&M gibi birçok tanınmış yerli ve yabancı markanın da yer aldığı Forum İstanbul, moda, teknoloji, spor, dekorasyon gibi birçok farklı kategoride binlerce markaya ev sahipliği yapmaktadır.

Forum İstanbul, şık restoranları, fast-food markaları ve popüler kafeleriyle de ziyaretçilerine 50’den fazla yiyecek ve içecek noktasında Türk ve dünya mutfaklarının lezzetli yemeklerini sunmaktadır.

Forum İstanbul Avm Sinema Bilet Ücretleri

Sağ olsun, Şafak Sezer abimiz, sinemaya ilgi azaldı, lütfen destekleyelim gidelim diyor ama, bu rakamlara 4 kişilik aile nasıl sinemaya gidecek bilmiyorum. Yorumlarınızı paylaşın sizde yazı altına bu konu hakkındaki. Cevahir avm de 4 kişi sinemaya gitseniz bir de mısır, kola yapsanız sanırım 650 liraya falan geliyor.

  Tarsu Avm Sinema

Forum İstanbul avm İstanbul da Bayrampaşa ilçesinde, bulunuyor. Bölgenin hatta İstanbul’un en ünlü alışveriş merkezi. Sinema soğuk havalarda daha çok tercih edilen bir şey olduğundan, çocuklarla ıslanmak veya havadan dolayı üşütmelerini kimse istemez. Üstelik bu alışveriş merkezi daha büyük. Buranın hemen yanında ayrıca şey var, ikea ve lunapark mevcut.

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. Forum İstanbul Avm Sinema bilet fiyatları, tam 100 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 90 lira. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlar da eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. 20 lira civarındaydı.

Forum İstanbul Avm Sinema Bilet Fiyatları

Forum İstanbul Avm sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen Forum İstanbul Avm, sinema bilet fiyatlarına bakarken, bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Eskiden öğrenci fiyatları, yarı yarıya mı olurdu veya tam bilete göre daha mı düşük olurdu ne. Artık öğrenci rakamları da, tam biletle aynı oldu. Ayrıca Forum İstanbul da özel bir teknoloji veya salon göremedim ben.

Hafta İçi Hafta Sonu
Tam 220,00 TL 240,00 TL
Öğrenci 200,00 TL 220,00 TL

Aynı sinema salonunda hafta içi ilk seans için bilet almak isterseniz fiyatı 190 TL oluyor. Öğrenci ve tam fark etmiyor.

forum istanbul sinema 1

2 Comments

  • Forum İstanbul’da bulunan Paribu Cineverse sinemalarında giriş ücretleri, seçtiğiniz seansa, film türüne, koltuk tipine ve üyelik durumunuza göre değişiklik göstermektedir.

    Genel olarak, hafta içi matine seansları için bilet fiyatları hafta sonu ve akşam seanslarına göre daha uygundur. 2D filmler 3D filmlere göre daha ucuzdur. Vip veya koltuk seçimi gibi özel hizmetler sunan salonlarda bilet fiyatları daha yüksektir.Paribu Cineverse üyeleri, bilet alımlarında indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  • Forum İstanbul sinema salonları bana göre İstanbul’daki en iyi salonlardan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir