Galataport otopark

Galataport Otopark

Son Güncelleme 17 Nisan 2024

Galataport avm ücretli bir otoparka sahiptir. Biliyorsunuz, Tophane sahiline yeni yapılan ve kültür yolu üzerinde bulunan, boğaz manzaralı ve lüks mağaza ve restaurantlardan oluşan bir avm burası. Üstelik bölgede çok fazla kapasiteli otopark yok diyebilirim. Haliyle o bölgedekiler için tercih edilebilir bir yer olarak görünüyor yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı.

Galataport İstanbul, 2400 araç kapasitesiyle İstanbul’da en geniş otoparklardan biri. Mobil uygulamaları aracılığıyla aracınızın yerini kaydederek en kısa yoldan bulmanızı sağlayan “Arabamı Bul” özelliği çok iyi. Ayrıca, otopark 24 saat açık. Fındıklı ve Karaköy girişlerini kullanabilirsiniz. Otoparkın ücreti, 30 dakikadan fazla kullanımlarda ödenir ve zemin katta bulunan kiosklardan kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Otoparkın manuel ödeme noktalarına 500 TL ve üzeri harcamalarınızın ibrazı durumunda 2 saat kadar ücretsiz faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Galataport İstanbul’da bulunan Parker Vale hizmeti sayesinde aracınızı teslim edebilirsiniz.

Araç teslimi için Meclis-i Mebusan Caddesi üzerinde E ve G Blok önündeki ve Kemankeş Caddesi üzerinde bulunan Paket Postanesi önündeki teslim noktaları kullanılabilir. Vale hizmeti, 10.00-00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Galataport Avm Otopark Ücretli mi?

En son ziyaret ettiğim bir otoparktı burası. Togg aracını görmek için gittim ve gittiğini anlayınca, boş yere otopark ücreti vermemek için, apar topar çıkmak istedim. Çünkü burada ücretsiz otopark süresi 30 dakika. Son dakika da çıktım diyebilirim. Rakamlar yüksek değil ancak boş yere vermek istemedim.

Elimden geldiğince bu yazıyı güncel tutmaya dikkat edeceğim ancak, siz yine de yazdığım tarihi veya en son yazının güncelleme tarihime dikkat edin. Sinema girişi yapacaksanız, bu süre sizin için daha esnek olmaktadır. Film geç bittiği için veya geç başladığı için son seans saatleri, bileti olanlar için genel de geç girip, geç çıkılmasına izin verilir.

  İstanbul'da Yemek Yenilecek Yerler

Galataport Avm Otopark Ücretleri 2024

Galataport avm otopark çok büyük ve tertemiz diyebilirim. Yeni olmasından dolayı son derece düzenli. Bu avm otopark ücretlerini, P1 ve P2 ödeme noktalarından yapabilirsiniz. Bu alışveriş merkezi, Karaköy ile Beşiktaş arasında kalmaktadır. Tophane semti olarak bilinen noktadadır.

 

24 saat açık ve 30 dakika üzerinde kullanımda ücretlidir. 500 TL ve üzeri harcamanızın manuel ödeme noktalarına ibrazında 2 saate kadar ücretsiz faydalanabilirsiniz. Galataport İstanbul mobil uygulama üyelerimize ayda bir defa 3 saate kadar ücretsizdir. Otopark için Fındıklı ve Karaköy girişini kullanabilirsiniz.

 

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir