Galataport otopark

Galataport Otopark

Son Güncelleme 23 Şubat 2023

Galataport avm ücretli bir otoparka sahiptir. Biliyorsunuz, Tophane sahiline yeni yapılan ve kültür yolu üzerinde bulunan, boğaz manzaralı ve lüks mağaza ve restaurantlardan oluşan bir avm burası. Üstelik bölgede çok fazla kapasiteli otopark yok diyebilirim. Haliyle o bölgedekiler için tercih edilebilir bir yer olarak görünüyor yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı.

Galataport İstanbul, 2400 araç kapasitesiyle İstanbul’da en geniş otoparklardan biri. Mobil uygulamaları aracılığıyla aracınızın yerini kaydederek en kısa yoldan bulmanızı sağlayan “Arabamı Bul” özelliği çok iyi. Ayrıca, otopark 24 saat açık. Fındıklı ve Karaköy girişlerini kullanabilirsiniz. Otoparkın ücreti, 30 dakikadan fazla kullanımlarda ödenir ve zemin katta bulunan kiosklardan kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Otoparkın manuel ödeme noktalarına 300 TL ve üzeri harcamalarınızın ibrazı durumunda 2 saat kadar ücretsiz faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Galataport İstanbul’da bulunan Parker Vale hizmeti sayesinde aracınızı teslim edebilirsiniz.

Araç teslimi için Meclis-i Mebusan Caddesi üzerinde E ve G Blok önündeki ve Kemankeş Caddesi üzerinde bulunan Paket Postanesi önündeki teslim noktaları kullanılabilir. Vale hizmeti, 10.00-00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Galataport Avm Otopark Ücretli mi?

En son ziyaret ettiğim bir otoparktı burası. Togg aracını görmek için gittim ve gittiğini anlayınca, boş yere otopark ücreti vermemek için, apar topar çıkmak istedim. Çünkü burada ücretsiz otopark süresi 30 dakika. Son dakika da çıktım diyebilirim. Rakamlar yüksek değil ancak boş yere vermek istemedim.

Elimden geldiğince bu yazıyı güncel tutmaya dikkat edeceğim ancak, siz yine de yazdığım tarihi veya en son yazının güncelleme tarihime dikkat edin. Sinema girişi yapacaksanız, bu süre sizin için daha esnek olmaktadır. Film geç bittiği için veya geç başladığı için son seans saatleri, bileti olanlar için genel de geç girip, geç çıkılmasına izin verilir.

  Cevahir Alışveriş Merkezi

Galataport Avm Otopark Ücretleri 2023

Galataport avm otopark çok büyük ve tertemiz diyebilirim. Yeni olmasından dolayı son derece düzenli. Bu avm otopark ücretlerini, P1 ve P2 ödeme noktalarından yapabilirsiniz. Bu alışveriş merkezi, Karaköy ile Beşiktaş arasında kalmaktadır. Tophane semti olarak bilinen noktadadır.

galataport avm otopark ucreti 2

24 saat açık ve 30 dakika üzerinde kullanımda ücretlidir. 300 TL ve üzeri harcamanızın manuel ödeme noktalarına ibrazında 2 saate kadar ücretsiz faydalanabilirsiniz. Otopark için Fındıklı ve Karaköy girişini kullanabilirsiniz.

Süre Otomobil Tutar Motosiklet Tutar
30 Dakika Ücretsiz Ücretsiz
30 dakika – 1 saat 35,00 TL 15,00 TL
1-3 saat 45,00 TL 20,00 TL
3-4 saat 50,00 TL 25,00 TL
4-6 saat 60,00 TL 30,00 TL
6-12 saat 75,00 TL 40,00 TL
12-24 saat 140,00 TL 70,00 TL

Yukarıdaki tablo da taşıt türüne ve zaman dilimine göre bir tablo hazırladım. Görüldüğü üzere, Galataport avm ücretsiz otopark süresi 30 dakikadır.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir