istanbul buyaka avm cinemapink

İstanbul Buyaka AVM CinemaPink

Son Güncelleme 1 Mart 2023

İstanbul Ümraniye’de bulunan Buyaka AVM  Cinemapink ortaklığı ile rahat ve kaliteli bir film izleme zevki sunuyor. Buyaka AVM Sinema bilet fiyatı olarak bakarsak da ortalama bir etikete sahip olduğunu söyleyebiliriz. Buyaka AVM’de 6 adet sinema salonu bulunuyor. 3D özelliğine sahip sinema salonları da var. Koltuk aralıkları 1,45 metre ki oldukça rahat bir şekilde oturabiliyorsunuz. Ayrıca koltuklar komple deri ve normale göre bir tık daha geniş. Dolby bir dijital ses sistemi zaten var Artık tüm sinema salonlarında hemen hemen olduğu için bahsedilmesi gereken bir özellik değil ama gene de söylemiş olalım. Salonların iç dekorasyonunda da hem beton hem de ahşap kullanılmış, bu sayede sıcak bir hava katıyor.

Buyaka AVM Sinema Bilet Fiyatları 2023

Sadece çift kişilik rahat koltuklara sahip salonu da olan buyaka AVM Sinema Pink özellikle sinema salonlarında konfor arayanlar için İstanbul Anadolu Yakası’nda doğru seçim olacak. Bildiğiniz gibi cinemaximum ‘da ikili koltuk opsiyonu sunuyor Fakat bunun için ekstra ücret alıyor. Sinema pink bunu standart bir şekilde sunuyor. Seansları bakarken Sizin için uygunsa mutlaka 5 Salonu tercih edin. Hem ikili koltuk, hem ekranı Curved. Hem rahatlık hem seyir zevki on Numara.

Tabii her güzel şeyin bir kusuru mutlaka oluyor. Evet koltuklar çok rahat, evdeki koltuğunuz gibi ama içecek koymak için yer yok.

Burada Eskiden Drop Cafe vardı. Hem kahvesi çok güzeldi hem de sigara içme alanı olarak kullanılıyordu. Fakat geçtiği bir sene kapatıldı, eğer ki sigara içiyorsanız bunu göz önünde bulundurmanızda fayda var. Film başlayana kadar Beklerken ya da arada sigara içme şansınız yok.

Hafta İçi Hafta Sonu   Pazartesi-Çarşamba
Tam 95,00 TL 100,00 TL 70,00 TL
Öğrenci 85,00 TL 90,00 TL 70,00 TL
  15 Temmuz Şehitler Makamı

Film izlerken Patlamış mısır seviyorsanız buranınkini mutlaka deneyin. Yağı tuzu çok başarılı. En büyük boyu 2 kişi için tüm film boyunca rahat rahat yetiyor. Havalandırma sistemine çok iyi yönlendirmişler diye düşünüyorum Zira sinema katına girdiğiniz anda patlamış mısır kokusu aklınızı alıyor almayacağınız da varsa oraya yönleniyorsunuz.

Buyaka AVM Otopark Ücretleri 2023

Buraya sinema için Geliyorsanız maalesef hafta sonu Otoparkı full dolu oluyor. Bu yüzden seans saatine dikkat edip uzun bir süre park yeri arayacağınızı bilerek araç ile gelmenizde fayda var. Ama yakın bir lokasyondaysanız yaya gelmek en güzeli.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir