izmir optimum avm sinema bilet fiyatlari

İzmir Optimum Sinema

Son Güncelleme 20 Temmuz 2023

İzmir Optimum Avm Sinema Bilet Fiyatlarını yazmak, için karşınızdayım.

İzmir’in en popüler alışveriş merkezi hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. 30 Mart 2012’de outlet konseptiyle açılan İzmir Optimum, son beş yılda gerçekleştirdiği ‘Büyüme ve Dönüşüm’ projesiyle, outlet konseptinden çıkarak regular AVM konseptinde hizmet vermeye devam ediyor.

235.000 m2’lik alana sahip olan İzmir Optimum, 86.000 m2 kiralanabilir alanında 252 mağazası, 3000 araçlık kapalı otoparkı, sinema salonları, bowling, buz paten pisti, açık teraslı cafe ve restoranları ile ziyaretçilerine sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunuyor. Engelli ve çocuk tuvaletlerinden bebek bakım odalarına, mescitten vale hizmetine kadar her ihtiyaca cevap veren İzmir Optimum, zengin marka karmasıyla da dikkat çekiyor.

1400 kişilik food court katı ise her yaşa ve damak tadına uygun lezzetleri bir arada sunarak ziyaretçilerin beklentilerini karşılıyor. İzmir Optimum, şehir merkezi ve Adnan Menderes Havalimanı arasında konumlanmış olan Gaziemir ilçesinde yer alıyor ve ilçenin kuzeyinde ve Ege Serbest Bölgesi’nin tam karşısında bulunuyor.

Alışveriş merkezimizin konumu, modern ve estetik mimarisi, gelişmiş teknolojik alt yapısı, Sürdürülebilir İşletme ve Sürdürülebilir Yönetim Sertifikaları gibi özellikleri ile ulusal ve uluslararası moda markalarını da içeren zengin mağaza çeşitliliği, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleri, bowling&oyun salonları ile sinema salonları, buz paten pisti gibi eğlence imkanları, dinamik yönetim anlayışı ile benzersiz ve kendi segmentinde rakipsiz bir AVM olarak hizmet vermekte.

İzmir Optimum Avm Sinema Bilet Ücretleri

İzmir Optimum avm sinema salonları da, salon ama şimdi. Burası Paribu firması ile anlaşma sağladı yeni sezonda, eskiden biliyorsunuz cinemaximum olarak geçiyordu. Sağ olsun, Şafak Sezer abimiz, sinemaya ilgi azaldı, lütfen destekleyelim gidelim diyor ama, bu rakamlara 4 kişilik aile nasıl sinemaya gidecek bilmiyorum.

  Trump Avm Sinema

İzmir Optimum avm İzmir de Gaziemir ilçesinde, Akçay caddesinde bulunuyor ve bölgenin hatta İzmir’in en ünlü alışveriş merkezi.

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. İzmir Optimum Avm Sinema bilet fiyatları, tam 90 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 80 lira. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlar da eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. 7 lira civarındaydı ama artık 10 lira olur sanırım.

İzmir Optimum Avm Sinema Bilet Fiyatları

İzmir Optimum Avm sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen İzmir Optimum Avm, sinema bilet fiyatlarına bakarken, bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Eskiden öğrenci fiyatları, yarı yarıya mı olurdu veya tam bilete göre daha mı düşük olurdu ne. Artık öğrenci rakamları da, tam biletle aynı oldu. Ayrıca İzmir Optimum de Gold class salonların, sinema bilet fiyatları ise,  tam 200 lirayken, öğrenci 180 liraya geldi.

Hafta İçi Hafta Sonu   Pazartesi-Çarşamba
Tam 105,00 TL 120,00 TL 80,00 TL
Öğrenci 95,00 TL 105,00 TL 80,00 TL

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir