kanyon avm sinema bilet fiyatlari

Kanyon Avm Sinema

Son Güncelleme 25 Nisan 2024

Kanyon Avm Sinema Bilet Fiyatlarını yazmak için karşınızdayım. Daha önce bir kaç sefer gittiğim, son derece kalite bir sinema salonudur. Tabi bu bilet fiyatlarına yansıyor illaki. Güzel olan her şey pahalı oluyor. Ben sevdim, bilmiyorum sizin düşünceleriniz nedir burayla alakalı. Dilerseniz yorum olarak yazabilirsiniz. Ben bir sinema aşığıyım. 2 saat Dünya’nın olumsuzluklarını unutmak iyi gelir be, ne dersin ?

Kanyon Alışveriş Merkezi, İstanbul’un en gözde alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor. Ben de burayı ziyaret etme fırsatı buldum ve muhteşem deneyimler yaşadım.

Kanyon, 40.000 metrekarelik alanı, 6 katta 121 mağaza, 22 kiosk ve 27 restoranı ile oldukça geniş bir alana sahip. Burada birçok Türk ve dünya markasına ait mağazaları bulabilirsiniz. Ayrıca gurme restoranlar, kafeler ve sinema salonları gibi birçok alternatif mekan da Kanyon’un bünyesinde yer alıyor.

Ben özellikle sinema salonunu çok beğendim. Burada en yeni filmleri izleyebilirsiniz. Ayrıca sağlık ve spor kulübü de burada yer alıyor. Bu sayede eğlence ve alışverişin yanı sıra sağlıklı bir yaşam için spor yapma imkanı da bulabilirsiniz.

Kanyon, 2.300 araçlık otoparkıyla da ziyaretçilerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Ayrıca buraya metro ile de kolayca ulaşabilirsiniz.

Buradaki mağazalar her gün 10:00-22:00 saatleri arasında açık. Ancak bu saatler dışında da erken kahvaltı veya geç akşam yemekleri için Kanyon’da bulunan restoran ve kafeler hizmet veriyor.

Kanyon’un parlak ışıkları, büyüleyici görüntüleri, sesleri ve açık hava performanslarıyla eğlence ve alışveriş keyfiniz katlanacak. Ben de Kanyon’u gezmenizi ve bu deneyimi yaşamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Kanyon Avm Sinema Bilet Ücretleri

Cinemaksimum anlaşması bittiğinden, artık buralar da, Paribu yazıyor. Artık cinemaksimum yerine salonlarda karşımıza Paribu çıkacak. En çok reklam gösteren sinema salonlarının başında geliyor.

  Pendorya AVM Sinema

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. Kanyon Avm Sinema bilet fiyatları, tam 255 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 235 liraydı. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlar da eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. 25 lira civarındaydı ama artık 35 lira olur sanırım.

Şunu da belirtmeden geçmeyeyim, bu markanın sinema kartını alırsanız veya telefon numaranız ile kayıt olursanız, puan birikiyor. Şöyle söyliyim, 5 veya 6 biletten sonra neredeyse bir bilet bedavaya geliyordu ama şuan rakamlar yükseldiği için, yarısı çıkar sanırım.

Kanyon Avm Sinema Bilet Fiyatları

Kanyon Avm sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen Kanyon Avm sinema bilet fiyatlarına bakarken bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın. Yorum yazmayı unutmayın bize, iyi seyirler diliyorum şimdiden.

Bu arada bu salon da tuhaftır ki, halk günü fiyatı ile hafta içi bilet fiyatları aynı. Orası dikkatimi çekti. Bunu da ilk defa gördüm. Ayrıca halk günü deniyor ama, hafta sonu bilet fiyatlarından sadece 9 lira daha uygun. Çok da önemli değil yani. 98 lirayı veren 107 lirayı da verir diye düşünüyorum. Bunun yerine aynı markaya ait, Trump avm ye gitseniz, 160 liranız cebinizde kalır 4 kişi de.

Kanyon alışveriş merkezi, gold class sinema salonları tam bilet fiyatı şu an için 25 Nisan 2024 tarihi itibariyle 385 TL Tam bilet fiyatı varken öğrenci gold class bilet fiyatı ise 355 TL. Hafta sonu tam gold class 420 lira iken, öğrenci 390 liradır.

  Tekira Avm Sinema

Yine kanyon alışveriş merkezindeyiz Screenx salonlarda tam bilet fiyatları 295 TL öğrenci bilet fiyatları ise 270 türk lirasıdır. Hafta sonu tam 320 lira, öğrenci ise 300 lira olarak geçmektedir.

Hafta İçi Hafta Sonu Pazartesi  Çarşamba
Tam 255,00 TL 280,00 TL 190,00 TL
Öğrenci 235,00 TL 260,00 TL 170,00 TL

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir