kaya istanbul fair convention hotel beylikduzu fiyat

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel Beylikdüzü

Son Güncelleme 28 Şubat 2023

Kaya İstanbul Fair & Convention Hoteli fiyatlarını yazmamın sebebi, bir önceki yazımda, sizlere Tüyap kitap fuarından bahsetmiştim. Tüyap kitap fuarına en yakın konumdaki beş yıldızlı oteldir burası. Eğer fuarla alakalı bir işiniz var ise, yürüme mesafesinde konforlu bir konaklama sağlayabilirsiniz burayı tercih ederseniz.

Elbette rezervasyonunuzu önceden yapmalısınız, çünkü kitap fuarı haftasında, bölgedeki oteller de doluluk oranı yüzde yüze ulaşmaktadır. Şuan itibariyle otelde müsait yer bulunmakta. Ama dediğim gibi aramanız veya rezervasyon oluşturmanız gerekiyor.

Bu otelin eski adı Kaya Ramada oteldi ancak şuan isim değiştirdiği için, Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel şeklinde geçmektedir. Rezervasyon yaparken, yanlış otelden yer ayırtmayın. Bu otel de fitnes salonu da mevcut. Şuan sabah 07:30 gibi açılıp, 23:00 gibi kapanıyor. Kahvaltı ise 07:00 gibi başlıyor bu otel de. Tabi saatler değiştirilebilir zaman içinde, işletme tarafından. Otopark sorunu olmayan, temiz bir oteldir burası. Hotel çok katlı olduğundan dolayı, güvenlik nedeniyle sanırım, oda camları açılamıyor. Havalandırma için klimaya mahkumsunuz. Sigara içenler için kötü bir durum bu.

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel Beylikdüzü Nerede?

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel Beylikdüzü hoteli, az öncede belirttiğim gibi, Tüyap kitap fuarının hemen yanındadır ve çok yüksek bir binadır zaten görmeme ihtimaliniz yok öyle diyebilirim. Zaten tepe noktada bir oteldir. Beylikdüzü metrobüs son durak da yer alır, hemen hadımköy sapağındadır.

  Sapphire AVM Seyir Terası

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel Beylikdüzü Nasıl Gidilir?

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotele, beylikdüzü metrobüs son durak da inerek gidebilirsiniz. Hadımköy dolmuşları ile gidebilirsiniz. O durumda Kristal şehir durağında inmelisiniz. Aracınız ile de gitmek çok basit.

METROBÜS İLE ULAŞIM

METROBÜS İle Söğütlüçeşme – Beylikdüzü hattını kullanarak Kaya Ramada Hotele ulaşabilirsiniz. Fuar merkezi Beylikdüzü son durakta bulunmaktadır.

ÖZEL ARAÇLA ULAŞIM

Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız. Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 km sonra Kaya Ramada Hotele ulaşacaksınız.

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel Düğün Organizasyonu Yapılıyor Mu?

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel de özel günleriniz veya düğünleriniz için organizasyonların yapıldığını biliyorum. Ancak rakamı buraya yazmak istemiyorum, sebebi ise rakamlar biliyorsunuz, sürekli değişiyor bu ara kafanızı karıştırmak veya yanlış yönlendirmek istemem. Düğün yapıldığını bilmeniz yeterli bence, güncel rakamlar için otel ile görüşmeniz de fayda var.

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel Fiyatları

Kaya İstanbul Fair & Convention hotelin güncel fiyatlarını buraya yazacağım ancak, otelcilikle fiyatlar her şarta göre değişebiliyor biliyorsunuz. Odasına göre, manzarasına göre, oda kahvaltı olup, olmamasına göre değişiyor. Özellikle özel günler de yer bulmak zor olabilir. Bu ara fuarlardan dolayı boş yer olmayabilir.

Kaya İstanbul Fair & Convention Beylikdüzü otel gecelik fiyatları şuan 2300 lira civarında. Hatta şöyle yazayım daha mantıklı, artık döviz kurlarından dolayı direk, dolar veya euro fiyat veriliyor. Eskiden de böyleydi ama TL fiyat verilirdir, artık tabelalar bile, turistik yer olmasa bile döviz olarak yazıyor.

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel, tek kişilik bir oda, oda kahvaltı dahil fiyatı şuan da 120 Eurodur. Çift kişi olmanız halinde bu rakam, 140 Euro’ya çıkmaktadır. Bu da demek oluyor ki, çift kişilik bir oda, bir gece fiyatı bu hotelde şuan ki kurdan 2750 lira yapıyor.

  Kumburgaz Marin Princess Hotel

En uygun otel fiyatı şuan da tatilbudur sitesinde bu otelle alakalı olarak, tavsiye değildir bu, bulduğum yazdım. Oradan alınırsa rakam, 2150 liraya düşüyor ve 12 taksit yapıyor. 600 lira daha uygun otel fiyatı bu sitede. Ben sitelerin güvenliği konusunda bir şey veya bir tavsiye de bulunmuyorum dediğim gibi ama arada çok fark var. Bu tarz otel rezervasyon sitelerinden, yer ayırtılması durumunda ise bu rakam, 2150 liraya kadar düşebiliyor dediğim gibi. Her hotel de olduğu gibi burası da kredi kartı veya nakit ön provizyon alıyor bilginiz olsun, belli bir rakam.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir