Köfteci Yusuf Kahvaltı

Son Güncelleme 8 Mart 2023

Her insan bazen kahvaltı hazırlamaya üşenip değişiklik isteyebilir. Biz de bu pazar günü kahvaltımızı dışarıda yapmak üzere Köfteci Yusuf’un Bahçelievler’de bulunan şubesine gittik. 2 yetişkin 2 çocuk kahvaltı yaptık. Toplamda 224 lira hesap ödedik.

Köfteci Yusuf’ta Menemen 46 lira, daha büyük menemen ise 56 lira civarında. Patates kızartması 32 lira. Büyük kahvaltı tabağı 70 lira, küçük kahvaltı tabağı ise 40 liradır. Afta sonları serpme kahvaltı veya açık büfe kahvaltı fiyatları İstanbul’da ortalama 240 lira civarında şuan.

Açık büfe ve serpme kahvaltı açıkçası bana göre çok fazla israfa neden olduğu için pek tercih edilmemesi gerektiğini düşünüyorum Bilmiyorum sizin bu konudaki fikirleriniz nelerdir. Ayrıca kutu meyve suyu 18 lira. Biz israf olmasın diye bir büyük bir küçük kahvaltı tabağı aldık dördümüze birden yetti.

Ben yazının içerisine qr kod bırakıyorum o kodu okutarak Köfteci Yusuf’u güncel fiyat listesine ulaşabilirsiniz çoğu şubesinde fiyatlar aynı şekilde zaten. Buradaki kodu telefonunuzu okutarak güncel fiyatlar hakkında gitmeden bilgi sahibi olabilirsiniz.

köfteci yusuf
köfteci yusuf

Ayrıca köfteci Yusuf’un Bahçelievler şubesine ulaşımda çok kolay Kadir Has Alışveriş merkezinin içinde ve önünde hem otobüs durağı mevcut hem de metrobüs durağı yer almakta.

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir