Konak Pier AVM Sinema

Son Güncelleme 8 Mart 2023

Konak Pier AVM’nin sinema salonuna gitmek benim için oldukça heyecan verici bir fikirdi. Avatar filmini 3D olarak izlemeyi seçtim ve salonların muhteşem teknolojisi ve ekipmanları beni etkiledi. Ancak, görsel deneyim beklediğim gibi olmadı. Öncelikle, perde ile ekran arasındaki uyum eksikti ve bu görsel bir deneyimi bozdu. Ayrıca, görüntülerin netliği ve parlaklığı beklediğim kadar iyi değildi. Bu, filmin gerçekçi atmosferini yansıtmasını engellemişti.

Salonların sıcaklığı da benim için rahatsız edici bir durumdu. Klimalar açık değildi ve salonlar çok soğuktu. Bu, benim keyifle izleme deneyimimi negatif yönde etkiledi. Personeller de ilgisizdi ve yardım isteğimde bile ilgisiz bir tavır sergilediler.

Bununla birlikte, AVM’nin görüntüsü ve tasarımı çok güzeldi ve deniz kenarında olması müthiş bir atmosfer yarattı. Alışveriş merkezinin lüks alışveriş merkezleri, güzel restoranları ve eğlence seçenekleri ile mükemmel bir gün geçirmenize imkan tanıyor. Ayrıca, deniz kenarı manzarası ve güzel hava ile keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Genel olarak, Konak Pier AVM sinema salonlarının iç konforu ve hizmet kalitesi iyileştirilmelidir. Eğer görsel deneyiminiz ve rahatlığınız öncelikli ise, bu salonlar sizin için uygun olmayabilir. Ancak, deniz kenarı atmosferi ve AVM’nin güzel tasarımı ile keyifle vakit geçirmek isteyenler için mükemmel bir yerdir.

Konak Pier AVM’ye Nasıl Gidilir?

Evet, Konak Pier AVM yakınlarından aşağıdaki toplu taşıma hatları geçmektedir:

Otobüs: 19, 202, 253 Tren: ALIAĞA-ÇIĞLI, MENEMEN-CUMAOVASI Metro: İZMIR METROSU Vapur: KARŞIYAKA-KONAK

Bu hatlar, Konak Pier AVM’ye ulaşmak için kolay ve konforlu bir seçenek sunar. Yolculuk süresi ve fiyatı, başlangıç noktasına ve mevcut durumuna göre değişebilir. Yolculuk planlaması için resmi web siteleri veya mobil uygulamalar kullanabilirsiniz.

Konak Pier AVM Sinema Salonu Bilet Fiyatları

2023 yılı itibariyle Konak Pier AVM sinema salonlarında bilet fiyatları hafta sonları için Tam 80TL ve Öğrenci 67TL olarak belirlenmiştir. Hafta içi ise Tam bilet fiyatı 67 lira ve öğrenci bilet fiyatı 63TL olarak uygulanır. Halk günleri olan Pazartesi ve Çarşamba günlerinde ise bilet fiyatları 58TL olarak belirlenmiştir.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir