mall of istanbul avm sinema bilet fiyatlari

Mall Of İstanbul Avm Sinema

Son Güncelleme 1 Mart 2023

Mall Of İstanbul Avm Sinema Bilet Fiyatlarını yazmak, bir film aşığı olarak, alışveriş merkezine gittim.

Mall of İstanbul, İstanbul’un gelişen bölgesi Başakşehir’de bulunan, Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezlerinden biridir. Torunlar GYO tarafından 2014 yılında hayata geçirilen Mall of İstanbul, 350’den fazla mağaza ve binlerce marka ile ziyaretçilerine hizmet vermekte.

Mall of İstanbul, alışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi aynı çatı altında sunarak ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatıyor. MOİ Sahne’de Türk ve dünya tiyatrosu eserleri sergilenirken, birbirinden başarılı sanatçıların konserleri de sanatseverlerle buluşuyor. Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence parkı MOİPARK, Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile de eğlence tutkunlarına hitap ediyor.

Mall of İstanbul’un konsepti, İstanbul’un yedi tepesinden esinlenilerek tasarlandı ve 4 rezidans bloğu, 1 ofis bloğu, 1 otel bloğu ve alışveriş merkezi kompleksinden oluşuyor. Sultan Ahmet, Taksim ve Yıldız Parkı’nın mimari detaylarının tekrar hayat bulduğu Mall of İstanbul, ziyaretçilerine geniş koridorlarıyla ferah bir atmosfer sunuyor. Dolaşım esnasında tüm katlardan bütün mağazalar eşit bir seviyede görülebiliyor.

Mall of İstanbul’a toplu taşıma araçları, metro ve ücretsiz müşteri servisiyle kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ayrıca, Mall of İstanbul, uluslararası arenada da başarısını kanıtlamış bir alışveriş merkezi. 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi Karma Kullanım Projesi” ve “En İyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi” seçilen Mall of İstanbul, 2015 Sign of the City Awards’da “En İyi AVM” unvanını aldı ve ICSC “Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi” tarafından “Dünya’nın En İyi Alışveriş Merkezi” seçildi.

Mall Of İstanbul Avm Sinema Bilet Ücretleri

Mall Of İstanbul avm sinema salonları da, salon ama şimdi. Buraya Cinetech firması bakıyor, ilk açıldığından beri. Güncel fiyatları paylaşıyorum Ocak 2023 tarihi itibariyle. Sağ olsun, Şafak Sezer abimiz, sinemaya ilgi azaldı, lütfen destekleyelim gidelim diyor ama, bu rakamlara 4 kişilik aile nasıl sinemaya gidecek bilmiyorum. Yorumlarınızı paylaşın sizde yazı altına bu konu hakkındaki. Cevahir avm de 4 kişi sinemaya gitseniz bir de mısır, kola yapsanız sanırım 650 liraya falan geliyor.

  Parkur AVM Sinema Salonu

Burası biliyorsunuz, İstoç tarafında, tem otoyolunun, Başakşehir sapağında kalıyor. Dez avantajı metrobüs durağı buradan geçmiyor. Sinema soğuk havalarda daha çok tercih edilen bir şey olduğundan, çocuklarla ıslanmak veya havadan dolayı üşütmelerini kimse istemez. Üstelik bu alışveriş merkezi daha büyük. Başka şeyler de yapabilirsiniz sinema sonrası, mesela lunapark da var içinde.

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. Mall Of İstanbul Avm Sinema bilet fiyatları, tam 100 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 85 lira. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlarda eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. 7 lira civarındaydı ama artık 10 lira olur sanırım.

Mall Of İstanbul Avm Sinema Bilet Fiyatları

Mall Of İstanbul Avm sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen sinema bilet fiyatlarına bakarken, bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın. Yorum yazmayı unutmayın bize, hoşçakalın.

Hafta İçi Hafta Sonu   Pazartesi-Çarşamba
Tam 85,00 TL 100,00 TL 70,00 TL
Öğrenci 75,00 TL 85,00 TL 70,00 TL

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir