Maltepe Park Avm Otopark

Maltepe Park Avm Otopark

Son Güncelleme 27 Şubat 2023

Rönesans Gayrimenkul, yedi şehirde Hilltown, Optimum, Piazza, Kozzy ve Maltepe Park markaları altında hizmet veren 12 alışveriş merkeziyle sektördeki konumunu güçlendirmeye devam ediyor. 2018 yılında bünyesine kattığı Maltepe Park, İstanbul’un Anadolu yakasında hızla gelişen bir bölgede konumlanıyor ve tamamen yenilenmiş konseptiyle 4 milyon kişiye hizmet veriyor.

Maltepe Park, yapılan genişleme ve renovasyon çalışmaları sonucu 75 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyor. 240 mağaza, 2.000 kişi kapasiteli yeme içme alanı, 36 restoran ve kafesi, 16.000 metrekare Carrefour hipermarketi, 8 sinema salonu ve 3500 araç kapasiteli açık kapalı otopark alanı gibi birçok hizmeti bir arada sunan Maltepe Park, E-5’in tam üzerinde yer alıyor ve Esenkent metro istasyonuna 100 metre mesafede bulunuyor. Sahile 10, Kadıköy’e metro bağlantısı ile 30, Sabiha Gökçen’e 25, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 25 dakika uzaklıkta olan Maltepe Park, bölgedeki önemli alışveriş merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Maltepe Park Avm Otopark Ücretli mi?

Maltepe park avm çok güzel bir alışveriş merkezi. Biraz da sakin bir avm diyebilirim. Maltepe Parkı’nda yiyecekler var, eğlence mekanları var. Market Süpermarket var, ayakkabıcı var, Waikiki var, DeFacto var, her şey var yani diyebiliriz ve çok güzel e5’e çok yakındır. Metroda da ulaşım vardır, takside de gelebilirsiniz, minibüsle de gelebilirsiniz.

Maltepe park avm alışveriş merkezi otopark ücretlerine baktığımızda ise, otoparkı en çok şaşırdığım şey, Maltepe park avm de otopark ücretsiz. Çok şaşırdım, bizim buralarda avm otopark ücretleri baya yüksek çünkü. Akşam bırakılıyor mu bilmiyorum, illaki bırakanlar vardır. Ama bazı alışveriş merkezleri çektiriyor ondan emin olmak lazım, o konuda bir bilgim yok, ama normal mesai çalışma saatleri içinde, otoparkından hiç bir saat için ücret alınmaması da güzel bir şey bence.

  İstanbul Havalimanı Otoparkı

Maltepe Park Avm Otopark Ücretleri

Maltepe park avm de şuan için otopark ücreti bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda ne olur bilinmez. Maltepe’ye gidenlerin uğrayarak güzel vakit geçirebileceği sıcak bir alışveriş merkezi.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir