Migros Bu Da JOYCLUB

Son Güncelleme 8 Mart 2023

Migros Bu Da Joyclub, eğlenmek isteyenler için harika bir alternatif sunan bir mekan. Mekanda fiyatlar uygun seviyede ve her seviyedeki bilardo oyuncuları için masalar bulunuyor. Ayrıca mekan, düzenli olarak bakımlı ve masalar da her zaman oyuncuların hizmetinde.

Bilgisayar sistemi tarafından yönetilen bowling kısımları, mekanda ekstra bir hareket katıyor ve her seviyedeki oyuncular için eğlenceli bir deneyim sunuyor. Ancak bazı durumlarda arızalı olabiliyor ve bu durum mekanın genel atmosferini bozuyor. Bununla birlikte, DJ’lerin zaman zaman gelip performans sergilemesi, mekanın atmosferini pozitif yönde etkileyebiliyor.

Migros Bu Da Joyclub, müzik ve eğlence sevenler için de harika bir seçenek sunuyor. Çalan şarkılar geniş bir zevk yelpazesine hitap ediyor ve DJ performansları eğlencenin doruk noktasına ulaşmasına yardımcı oluyor. Mekanın atmosferi ve ortamı, bir gece geçirmek isteyenler için ideal.

Sonuç olarak, Migros Bu Da Joyclub, keyifle geçirilecek eğlenceli bir mekan. Fiyatlar uygun, mekan her seviyedeki oyuncular için ideal, DJ performansları eğlenceli bir deneyim sunuyor ve müzik sevenler için de harika bir alternatif. İsterseniz bilardo oynayarak, isterseniz de DJ performanslarını izleyerek eğlenebilirsiniz. Kısacası, Migros Bu Da Joyclub, eğlenmek isteyenler için harika bir seçenek.

Migros Bu Da JOYCLUB Nasıl Gidilir?

Beylikdüzü metrobüs durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüme mesafesi ile Migros AVM’ye ulaşabilirsiniz. Metrobüsten indiğiniz zaman zaten Migrosu görüceksinizdir.

Barış, Sakarya Cd. No.1, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Migros Bu Da JOYCLUB Bowling/Bilardo fiyatları

2023 itibariyle bowling kişibaşı 80TL, bowling salonlarında ufak tefek arızalar olsa da ortam çok güzeldi, bu fiyata değecek bir bowling deneyimi yaşayabilirsinin, Bowling ortalama 25-30 dakika sürüyor. Bilardo fiyatları ise kişibaşı 50TL ve 1 saat oynama hakkı tanınıyo. Bilardo masaları gayet hoş, ıstıkalar da gayet kaliteliydi. Masalar arasında ki mesafe biraz daha birbirinden uzak kalabilirdi fakat çok da sıkıntı yaratmadı. Yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız, çok seviniriz.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir