ozdilekpark istanbul avm sinema

ÖzdilekPark İstanbul AVM Sinema

Son Güncelleme 21 Ekim 2023

ÖzdilekPark İstanbul, İstanbul’un gözde semti Levent’te, Büyükdere Caddesi üzerinde göz alıcı bir alışveriş merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Bu büyüleyici alışveriş mekanı, sizi hem alışverişin hem de eğlencenin doruklarına taşımaya hazır.

İçerisinde 140 adet mağaza bulunan bu 5 katlı alışveriş merkezi, her türlü ihtiyaca cevap verecek bir ürün yelpazesi sunuyor. Giyimden elektroniğe, güzellik ürünlerinden ev dekorasyonuna kadar her şeyi bulabileceğiniz bu mekân, alışveriş tutkunları için adeta bir cennet.

Eğer kısa bir mola vermek ve lezzetli bir yemek yemek isterseniz, 1500 kişi oturma kapasitesine sahip yeme içme alanı sizi bekliyor. Burada, farklı mutfaklardan lezzetler tadabilir ve keyifli bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ayrıca, ÖzdilekPark İstanbul’un sunduğu sadece alışveriş ve yemek deneyimleriyle sınırlı değil. Alışveriş merkezinin içinde çocuklarınız için eğlence alanları ve bir sinema kompleksi de bulunuyor. Bu sayede, ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Unutulmaz bir alışveriş ve eğlence deneyimi için ÖzdilekPark İstanbul, sizleri bekliyor. Büyüleyici mağazaları, lezzetli yemekleri ve eğlenceli aktiviteleriyle, İstanbul’un alışveriş tutkunları için vazgeçilmez bir adres haline gelmiş durumda. Burayı ziyaret ettiğinizde, alışverişin ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Özdilek avm sinema

Özdilek AVM’nin sinema keyfini çıkarmak isteyenler için farklı bilet seçenekleri sunuyor. Hafta sonu, cuma günleri dahil tam bilet fiyatı 175 TL iken, öğrenciler için bu günlerde 150 TL’ye seyirci olabilirsiniz. Hafta içi tam bilet fiyatı 150 TL, öğrencilere ise 130 TL olarak belirlenmiş. Pazartesi ve Çarşamba günleri, sinemaseverlere özel olarak halk günü olarak kutlanıyor ve bilet fiyatları sadece 115 TL. Ayrıca, hafta içi 12:00 öncesindeki ilk seansa katılmak isteyenler için de aynı fiyat geçerli. Eğer 3D deneyimi yaşamak isterseniz, 3D gözlük için ekstra 15 TL ödemeniz gerekiyor.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir