Özel Hastane Muayene Ücretleri

Son Güncelleme 10 Şubat 2023

Özel hastanelerin muayene ücretlerini yazacağım. Biliyorsunuz, bu blog üzerinden, giriş ücretleri olan yerleri yazarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her ne kadar elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışıyor olsak da, zaman zaman yetişemediğimiz yazılarımız olabilir. O sebeple fiyatlara bakarken yazıldığı tarihe dikkat etmenizi öneriyorum.

Ayrıca doktor unvanına göre, rakamların değiştiğini de biliyorsunuz. Ben sadece çevremin ödediği muayene ücretlerini yazarak, kafanızda bir şeyler oluşması için yazıyorum. Çünkü hastaneler telefonla ücret bilgisi vermiyor genelde. Bu sayede sizde üç aşağı beş yukarı nelerle karşılaşağınızı bilmiş olursunuz diye düşündüm.

Tabii rakamlara geçmeden önce 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralı olarak kurtarılan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Ne yazık ki çok büyük bir olay yaşadık. Çok üzgünüm gerçekten. Günlerdir kendime gelemiyorum.

Ben de 1999 yılındaki büyük depremi Avcılar’da yaşamış birisi olarak, onların neler yaşadığını üç aşağı beş yukarı anlıyorum. Tabii buradaki depremin daha büyük olduğunu söylüyorlar. Yüzlerce bina yıkıldı, yüzlerce insan vefat etti. Zaten kaç gündür hiçbir şey yapamıyorum. Sadece ben değil, bütün halkımız aynı durumda. Her yer bomboş.

Ne çalışabiliyorum, ne işe gidebiliyorum, ne rahat yatabiliyorum. Perişan haldeyiz. ciğerimiz yandı. Elimizden geldiğince yardımlarınızı ulaştırmaya çalıştık. Onlara bir paragrafta olsa değinmeden yazmaya devam etmek içiMden gelmedi Allah yardımcıları olsun.

Ümraniye Erdem Hastanesi Muayene Ücretleri

Doğum için istenen ücret 5.000 Türk lirasıdır. Eğer doğum sezaryenle olacaksa bu rakama 1.000 lira daha ekleniyor. Ayrıca lokal anestezi için de 1.500 lira gibi bir rakam alındı bizden. Sonuç olarak Erdem hastanesi, sezaryenle doğum ücreti bize toplamda 7.500 liraya gelmiş oldu. Bu rakamı yazdığım tarih 10 Şubat 2023 ‘tür.

  Torium AVM Flyzone

Avcılar Hospital Muayene Ücretleri

Şubat 2023 tarihinde, doğum sonrası ekstra bir gün daha kalınması halinde, otelin aman hastanenin bir gecelik oda fiyatı için 2.150 lira gibi bir rakam isteniyor bilginiz olsun. Hesabınızı ona göre yapın. Bu rakamlar size yüksek geliyorsa, en başta muayenelere gelirken planınızı ona göre yapın. Tabi doğum olduğu için insan o sevinçle bazen rakamı göremeyebiliyor, ancak rakamlar bana çok çok yüksek geldi.

Yine Avcılar Hospital hastanesinde doğum için istenen rakamları yazmaya devam etmek gerekirse rakamlar şu şekilde. Aslında Ümraniye Erdem hastanesiyle rakamların aynı olduğunu görüyoruz. Avcılar hospital de doğum ücreti 7.500 lira, sezaryen ücreti 10.000 TL’dir. Muayene ücretleri ise 500 Türk lirasıdır.

Beylikdüzü Medilife Hastanesi Muayene Ücretleri

Beylikdüzü Medilife hastanesinde, geniz eti ve bademcik ameliyatı için, şuanda 15.000 lira ücret alınmaktadır. Eğer sünnetini de aradan çıkarayım derseniz o zaman bu özel hastanede üç işlem için cebinizden 20.000 lira gibi bir rakam çıkması gerekiyor.

Gördüğünüz gibi rakamlar feci. Allah yardımcımız olsun. Başka öğrendiğim rakamlar olursa, burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de destek için yorumlarda bize yazabilirsiniz. Hepinize geçmiş olsun.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir