Pelican AVM Sinema

Pelican AVM Sinema

Son Güncelleme 3 Mart 2023

Pelikan Mall Avm sinema bilet fiyatlarını yazmak, size bir nebze de yardımcı olmak için karşınızdayım. Biliyorsunuz bu alışveriş merkezi, Avcılar da bulunuyor ve Pelikan Mall Cinemapink olarak geçiyor.  Normal ve 3D olarak film gösterimleriyle filmi seyredebilirsiniz. Pasaj havası olan bir alışveriş merkezi. Her avm de olduğu gibi, yemek katı mevcut, mescit mevcut. En alt zemin katında bir havuzu mevcut.

Koltuklar ve rahatlık konusunda birçok şikayet var, çoğu kişi koltukların eskidiğini söylüyor. Patlamış mısır fiyatlarının biletlerden daha pahalı olması da ayrı bir durum. 3D gözlükler için 12tl ayrı vermeniz gerekiyor. Her yerde olduğu gibi burada da bilet fiyatları yükselmiş durumda.

Sigara kullanan birisiyseniz de sinemanın yakınlarında sigara içme alanı yok, film arasında ki kısıtlı süre içinde AVM’nin bir diğer ucuna gidip gelmeniz gerekiyor. Satılan ürünlerin çok pahalı olması, bir şişe suyun 15 lira olması, ekonomi kötü de bu rakamlar gerçekten üzücü.

Lavabolar biraz daha temiz olabilir ve ben gittiğimde de peçete bulunmuyordu. Hemen yakınında ki Migros AVM sinema salonu daha tercih edilebilir bir yer. Tabii ki karar size kalmış. Siz de gittiyseniz eğer yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.

Bölgesinde ki AVM’lerle kıyasla daha küçük bir AVM. Buda aslında içeride çok fazla vakit geçirmek istemiyorsanız uğrayabileceğiniz bir yer. Biliyorsunuz ki içerisi çok büyük olunca zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor. Oyun salonlarında özel çocuklara 1 saate kadar ücretsiz bir etkinlik hakkı tanınıyor. Diğer AVM’lere göremediğimiz bir davranış.

Sinema konusunda açıkçası ben çok beğenmiyorum, gerek yalıtımı olsun, konfor olsun, içerisi çok pis. Google yorumlarını da biraz inceledim, sinema konusunda pek sevilen bir yer gibi durmuyor. Ben eskiden en çok koltukları çiftli idi onları seviyordum. Ses kalitesi konusunda da baya bir şikayet var.

  İstanbul Barbaros Hayrettin Paşa Camii

Koltuklarda da içecek konulacak yerlerin olmadığını söylüyor bazı müşteriler fakat, ben içecek koyma yerlerini görmüştüm. Salonlarda klimaların çalışmadığını da söyleyen bir çok insan var. Görünüşe göre müşterilerin pek memnun kalmadığı, çok nadiren memnun kalınan bir sinema salonu. Siz de gittiyseniz eğer yorumlarını paylaşmaktan çekinmeyin, okuduğunuz için teşekkürler.

Pelikan Mall Avm Sinema Nasıl Gidilir ?

Avcılar’ dan Beylikdüzü istikametine giderken, Avcılardan sonraki ilk durakta metrobüsden inmelisiniz. İndikten sonra 2 dakikalık bir yürüme mesafesi ile Pelikan Mall AVM’ye ulaşabilirsiniz. Duraktan görünüyor zaten. Altında otoparkı da mevcut.

Pelikan Mall Avm Sinema Bilet Fiyatları

Pelikan Mall Sinema Salonu Bilet Fiyatlarını yazıyorum. Bu ay sinema bilet fiyatları 2 kere değişti. Sürekli ufak ufak rakamlar artıyor. Yazımın tarihine bakın lütfen, aradan baya zaman geçti ise, yine zam gelmiş olabilir şimdiden söylemesi, çünkü ben değişen rakamlara artık yetişemez oldum herkes gibi.

Pelikan Mall sinema bilet fiyatları, hafta sonu tam biletler 95 lira, öğrenci ise 85 lira olarak satılıyor şuan da. Halk günleri olan Çarşamba günleri ise bilet fiyatları, 65 liraya düşüyor, yetişkinde öğrencide. Hafta içi ise tam bilet 85 liraya geliyor. Öğrenci ise 75 liradan satışa sunulmaktadır.

Ben en son Mahsun Kırmızıgül imzası olan, Prestij Meselesine gittim. Şuan vizyondaki en iyi film diyebilirim bana göre. Gitmenizi tavsiye ederim güzeldi yani. Hilmi Topaloğlu sen neymişsin usta öyle 🙂 Önümüzdeki hafta Tom Hanks filmi geliyor. Onu da merakla bekliyorum. Sizlerde gittiğiniz filmleri alt kısımda yorumlamayı unutmayın. İyi seyirler diliyorum.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir