point bornova sinema

Point Bornova Sinema

Son Güncelleme 8 Mart 2023

Point Bornova Sinema Salonunda geçirdiğim deneyimi size detaylı olarak anlatmak istiyorum. Öncelikle, Mısır fiyatları çok pahalıydı ve beklentilerimi karşılamadı. Bu nedenle, sinema salonundaki maliyetlerin düzenli olarak kontrol edilmesi ve uygun bir fiyat seviyesine getirilmesi gerektiğine inanıyorum.

Ayrıca, çalışanlar ilgisizdi ve yardım istediğimde yeterince yardımcı olmadılar. İlgisizliği, deneyimi olumsuz etkiler ve memnuniyetimi azaltır.

Hijyen konusunda da sıkıntılar vardı. Tuvaletler temiz değildi ve salon genelinde hijyen koşulları yetersizdi. Hijyen koşullarının düzenli olarak kontrol edilmesi ve iyileştirilmesi gerektiğine inanıyorum.

Ancak, ses kalitesi konusunda memnun kaldım. Filmlerin sesleri açık ve net olarak duyabildim ve ses sistemi iyi çalışıyordu. Görüntü kalitesi ise kötüydü ve filmlerin görüntüleri bulanık ve belirginlik eksikliği vardı.

Point Bornova Sinema Salonu benim gittiğimde mi öyleydi bana mı denk geldi bilemiyorum ama baya sakindi. Bu, film izleme deneyimini keyifli hale getirdi ve rahat bir ortamda film izleyebilme imkanı sunuyordu.

Point Bornova Sinema Salonu Fiyatları 2023

2023 İtibariyle bilet fiyatları hafta sonları Tam 70 lira, öğrenci 62 lira. Hafta içi ise tam 66 lira, öğrenci ise 62 lira. Halk günleri Pazartesi, Çarşamba, bilet fiyatları 48 liradır. Bilet fiyatları normal bence, gayet makul, diğer alışveriş merkezlerine göre. Siz de burayı ziyaret ettiyseniz bizimle yorumlarınızı paylaşırsanız çok seviniriz.

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir