sapphire avm otopark

Sapphire AVM Otopark

Son Güncelleme 21 Ekim 2023

İstanbul Sapphire Alışveriş ve Yaşam Merkezi, şehrin kültürel dokusuna katkı sağlayan etkinlikleri ve dünya mutfağından lezzetler sunan restoranları ile İstanbul’un kalbindeki ayrıcalıklı bir mekandır.

İstanbul Sapphire AVM, Anadolu Yakası da dahil olmak üzere şehrin her köşesinden kolayca ulaşılabilir bir konumda bulunur. 4. Levent – Çeliktepe metro çıkışına doğrudan erişimi, merkezi konumu ile alışveriş tutkunları ve keyif arayan herkesi bekler.

Sapphire Alışveriş Merkezi’nde neler bulunuyor derseniz, 30.000 metrekarelik kiralanabilir alanda seçkin markaların yanı sıra 2.600 metrekarelik Playland oyun alanı, 8 salonlu CinemaPink sinema kompleksi ve 4 katlı kapalı otopark gibi birçok hizmet sunulmaktadır.

Ama belki de Sapphire’in en göz alıcı özelliği, 7 tepeli İstanbul’un çevresinde yükselen tarihi ve turistik eserlerin, iki kıtaya yayılmış üç imparatorluğun medeniyet izlerinin 236 metre yükseklikten izlenebildiği eşsiz Seyir Terası’dır. Burada, İstanbul’un en güzel gün batımlarını ve dört mevsimin en güzel manzaralarını büyüleyici bir atmosfer içinde yaşayabilirsiniz.

Ayrıca, Sapphire AVM’nin 55. katta bulunan Vista Cafe, lezzetin ve keyfin doruklarındaki davetler için mükemmel bir mekan sunuyor. Prestijli davetler ve organizasyonlar için ideal bir seçenek olan bu mekan, kaliteli hizmeti ve çeşitli lezzet seçenekleri ile unutulmaz anlar yaşatıyor.

Sapphire AVM aynı zamanda iş toplantıları ve lansmanları için de mükemmel bir mekan sunar. 55. kattaki Davet ve Organizasyon Salonu, verimli ve kaliteli toplantılar için gereken tüm detaylara sahiptir.

Turistik organizasyonlar için ise, 236 metre yükseklikteki Sapphire Seyir Terası, 360 derece İstanbul manzarasını hikayeleştirerek özel fotoğraflarınızı çekmenize imkan tanır.

Son olarak, SkyRide 4D Simülasyon, Seyir Terası’ndan hareket eden bir helikopterle İstanbul’un eşsiz güzelliklerini size sunar. Bu büyüleyici yolculukta, Boğaz’ın parıltısı, Kız Kulesi’nin büyüsü, Ayasofya’nın görkemi ve daha fazlasını deneyimleyebilirsiniz. Sapphire AVM, alışverişin, lezzetin ve eğlencenin buluşma noktasıdır.

  İstanbul Avm Otopark Ücretleri

Sapphire AVM Otopark

Sapphire AVM otopark kullanımı için ücretlendirme şu şekildedir: İlk bir saatlik otopark kullanımı 80 TL olarak belirlenirken, ikinci saat eklenerek iki saatlik kullanım 110 TL’ye yükselir. İki saatten fazla otopark kullanımı için ise 150 TL ödemeniz gerekmektedir.

1 Yorum

  • bir ara ücretsizdi belli bir süre ancak sonrasında otopark kapatıldı. Daha sonrasında sanırım en ufak ücret saatlik olarak 80 liradan açıldı. şuan güncel fiyat nedir sapphire otopark giriş ücreti olarak bilmiyorum ama diğer avmler gibi ücretsiz 1 veya 3 saat kullanım hakkı artık vermiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir