Spotify Abonelik Ücretleri

Son Güncelleme 8 Mart 2023

Spotify Son Zamlardan Sonra Abonelik Ücretleri

  • Spotify Bireysel paket 29,99TL
  • Duo 39,99
  • Aile 49,99
  • Öğrenci 14,99

Spotify Paket Özellikleri

Bireysel paket sayesinde reklamsız müzik dinleyebilirsiniz ve müzik indirip çevrimdışı dinleyebilirsiniz. Şarkıları da istediğiniz sıraya göre seçebilirsiniz.

Duo paketde ise ek özellik olarak 2 hesap kullanılabilir olması, belki bi arkadaşınızla ortak bir spotify hesabınız olabilir. Bu daha ekonomik olucaktır.

Aile paketinde ek özellik aynı çatı altında yaşıyan 6 kişiye aynı anda hizmet vericek.

Spotify öğrenci paketi 1 hesap kullanma sınırıyla bireysel paketten bir farkı bulunmuyor. Spotify’ın öğrenci paketinden faydalanmak için de üniversite okumanız gerekiyor.

Spotify Nasıl Abone olunur?

Spotify için önce bir hesap oluşturman lazım. Facebook,google,apple kullanar hesabını kolayca aç. Your library yani kitaplığın kısmına gelince ayarlara giderek GO PREMİUM butonuna tıklayarak abone olursunuz gerisini zaten spotify sizi yönlendirecektir.

Spotify Öğrenci İndiriminden Nasıl Yararlanılır?

SheerID doğrulama formunu doldurmanız gerekir. Doğrulamak için de yüksek okul/üniversite portalında oturum açman ve kayıt belgeni yüklemen istenir. SheerID koşullarında bir onay E-Postası gönderilir(bu işlem 1-2 gün sürebilir.)Onay e-postasında Premium Öğrenci indirimini yeni veya mevcut bir Spotify hesabına uygulayabilirsin.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir