torium avm gokart giris ucretleri

Torium Avm Go-Kart Fiyatları

Son Güncelleme 25 Nisan 2024

Torium Avm Go-Kart fiyatları adından da anlaşıldığı üzere, Torium alışveriş merkezinin içinde bulunmaktadır. Torium avm Haramidere’de bulunmaktadır. İstanbul metrobüs güzergahının yakınlarında bulunan en iyi AVM’lerden birisidir. İçerisinde; restorantlar, snowpark, gokart, arcade salonu ve birçok giyim mağazası barındırır.

Torium AVM Go-Kart, Torium Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan bir go-kart pistidir. Bu pist, sürücülerin hızlı ve eğlenceli bir deneyim yaşamasına olanak tanır. Genellikle çocuklar ve gençler tarafından tercih edilir ancak her yaş grubundan insanlar tarafından zevkle kullanılabilir. Go-kart sürme, kullanıcıların kontrol yeteneğini test etmelerine, yarışma hissini yaşamalarına ve eğlenceli bir aktivite olarak değerlendirilir.

Torium AVM Go-Kart pisti, güvenli ve donanımlı bir şekilde tasarlandı ve kullanıcıların güvenliği öncelikli tutulmuştur. Eğitimli personel tarafından yönetilir ve kullanıcıların güvenliğini ve keyfini sağlamak için gerekli tüm tedbirler alınır.

Eğer hızlı ve eğlenceli bir aktivite arıyorsanız, Torium AVM Go-Kart pistini deneyebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve keyifli bir atmosfer sunan bu yer, sizi ve arkadaşlarınızı eğlendirecektir.

Girişte size güvenlik için kask ve bone veriliyor. Her Go-Kart salonunda olduğu gibi uzun saç ile GoKart sürmek yasak. Uzun saçlı biriyseniz yanınızda kesinlikle bir toka getirin, bu sizin içinde en iyisi olacaktır.

Torium Avm Gokart
Torium Avm Gokart

Torium Avm Go-Kart Ücretleri 2024

Her yerde go kart için tur veya zaman önemlidir. Buna göre ücretlendirme yapılır. Burada da bu aynı şekilde geçerlidir. Mesela Torium alışveriş merkezindeki gokart Malkoçoğlu Motor Sporları firması işletiyor. 8 dakikası şuan 200 lira. Yine aynı şekilde 15 dakikası 350 lira olan go-kartın, 20 dakikası ise kişi başı 450 liradır. Ben sonuna kadar yaşayacağım bu zevki diyorsanız o zaman biraz daha bütçeyi zorlamanız gerekiyor.

  İstanbul Kelebek Çiftliği

Süreceğiniz dakikaya göre ücret belirleniyor. GoKart’a binerken eşyalarınızı saklamak için şifreli dolaplar var. Öğlen 12.00’dan 20.00’a kadar pist açık. GoKart’a gelmeden önce rezarvasyon yapmanız gerekmiyor fakat hafta sonları yoğunluktan dolayı @toriumgokart instagram adresinden rezarvasyon yapabilirsiniz.

Herkesin denemesi gereken çok eğlenceli bi aktivite. GoKart denemek için illa ki toriuma gelin demiyorum.  Çok da güzel bi pisti olduğunu söyleyemem ve ayrıca çok küçük. Evinize, işyerinize yakınsa kesinlikle gelip deneyimlemenizi tavsiye ederim. Go kart benim için her zaman eğlenceli ve heyecanlı gelmiştir. Ancak televizyonda ölümle sonuçlanan haberleri görüyoruz zaman zaman. Dikkatli ve güvenli sürüş yapmakta fayda var.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir