torium avm sinema bilet fiyatlari

Torium Avm Sinema

Son Güncelleme 1 Mart 2023

Torium Sinema Bilet Fiyatları

Beylikdüzü ve Avcılar arasında konumlanan Torium Alışveriş Merkezi, Haramidere E-5 karayolu üzerinde yer almaktadır. Torunlar GYO tarafından inşa edilen bu devasa alışveriş merkezi, yurt içi ve yurtdışından milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yaparak büyüklüğü, çeşitliliği ve hizmet kalitesiyle öne çıkmaktadır.

Torium, alışveriş, yeme-içme ve sinemanın yanı sıra birbirinden özel eğlence etkinlikleriyle de ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor. 180 seçkin mağazası ile birçok ünlü markayı bir arada bulunduran Torium AVM, düzenlediği kampanyalar, yarışmalar ve etkinliklerle ziyaretçilerini eğlenceye doyuruyor.

Eğlenceye ayrılmış kiralanabilir alanın %30’unu oluşturan Torium, aileler ve sevdikleri ile birlikte unutulmaz anılar biriktirebilecekleri bir yaşam merkezi olma özelliği taşıyor.

Diğer sinema salonlarının bilet fiyatları için, bu kategoriye bakmalısınız. girisfiyati.com/sinema

Torium Avm Sinema Bilet Ücretleri

Torium avm sinema salonları da, salon ama şimdi. Buraya Cinetech firması bakıyor, ilk açıldığından beri. Güncel fiyatları paylaşıyorum Ocak 2023 tarihi itibariyle. Sağ olsun, Şafak Sezer abimiz, sinemaya ilgi azaldı, lütfen destekleyelim gidelim diyor ama, bu rakamlara 4 kişilik aile nasıl sinemaya gidecek bilmiyorum. Yorumlarınızı paylaşın sizde yazı altına bu konu hakkındaki. Cevahir avm de 4 kişi sinemaya gitseniz bir de mısır, kola yapsanız sanırım 650 liraya falan geliyor.

Buranın avantajı metrobüs durağı hemen önünde. Haramidere de yer alıyor zaten biliyorsunuz. Sinema soğuk havalarda daha çok tercih edilen bir şey olduğundan, çocuklarla ıslanmak veya havadan dolayı üşütmelerini kimse istemez. Üstelik bu alışveriş merkezi daha büyük. Başka şeyler de yapabilirsiniz sinema sonrası, mesela lunapark da var içinde.

Denizde geziyor boy boy odun
Evde ne şeker kaldı ne de un
Deniz de balık gibi yatıyor ay
Şinanay yavrum şinanay
Böyle giderse pahalılık vay vay vay
Kafa da ne tahta kalacak, ne de yay 🙂

  İzmir Optimum Sinema

Rahat uyu komik adam. Senin gibisi gelmedi.

Evet şimdi gelelim en heyecanlı bölüme. Torium Avm Sinema bilet fiyatları, tam 65 lira, öğrenci bilet fiyatları ise, 55 lira. Diğer günleri aşağıdaki tablo da detaylı yazmaya çalışacağım. Sizler de yorum yazabilirsiniz, düşüncelerinizi. Bu arada salonlar da eğer film, üç boyutlu ise, gözlük için her zaman ek ücret alınır. 7 lira civarındaydı ama artık 10 lira olur sanırım.

Torium Avm Sinema Bilet Fiyatları

Torium Avm sinema bilet fiyatlarını, günlerine ve kişi tipine göre aşağıda ayrı ayrı yazdım. Umarım yardımcı olmuşumdur, hızlı bir şekilde. Fiyatlar bu ara her şey de çok hızlı değişiyor. Elimden geldiğince, güncel tutmaya çalışırım. Lütfen Torium Avm sinema bilet fiyatlarına bakarken, bunu göz önünde bulundurmayı unutmayın. Yorum yazmayı unutmayın bize, hoşçakalın. Güzel insanlarla karşılaşın, zira bu ara çok önemli.

torium avm sinema bilet fiyat

Hafta İçi Hafta Sonu   Çarşamba
Tam 65,00 TL 75,00 TL 50,00 TL
Öğrenci 55,00 TL 65,00 TL 50,00 TL

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir