Torium AVM eglence

Torium AVM

Son Güncelleme 11 Şubat 2023

Bugün Torium AVM’deyim.

Torium AVM, İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yer alan modern bir alışveriş ve eğlence merkezidir. Metrobüs hattının Hadımköy durağına yürüme mesafesinde olması, AVM’ye ulaşımı oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayrıca, özel aracıyla gelen ziyaretçiler için de açık ve kapalı otopark seçenekleri mevcuttur.

Torium Avm İçinde Hangi Mağazalar Var?

AVM’nin içinde, birçok ünlü markanın mağazaları yer almaktadır. Giyimden teknolojiye, kozmetikten yiyecek-içeceğe kadar pek çok kategoride ürün ve hizmet sunan mağazalar ziyaretçileri beklemektedir.

Linke tıklayarak tüm mağaza ve markalara ulaşabilirsiniz: LINK

Torium Avm Yol Tarifi

Torium AVM’ye gitmek isteyenler için en uygun yol tarifi, E-5 ve TEM otoyolları üzerinden Hadımköy sapağından çıkarak devam etmek ve metrobüsle Hadımköy durağında inmek olacaktır.

Turgut Özal Mahallesi E-5 Üzeri Haramidere – İstanbul

 

Torium Avm Oyun Alanları Eğlence Merkezleri

Torium AVM ayrıca, çocuklar ve gençler için tasarlanmış oyun alanlarına sahiptir. Ziyaretçiler, bowling salonunda eğlenebilir, sinema salonunda en yeni filmleri izleyebilir veya gelişmiş video oyunlarının tadını çıkarabilirler.

torium avm oyun odasi

Torium AVM Bowling Salonu Ücretleri

Torium AVM’de özellikle çocuklar için birçok eğlence mekanı açılmış durumda. Hatta yeni bir Bowling Salonu da hizmete girmiş. Torium AVM Bowling fiyatları bir oyun bir kişi hafta içi 70 TL, hafta sonu 80 TL.

torium avm bowling

Torium AVM Bilardo Salonu Ücretleri

Torium AVM’de bowling haricinde bilardo salonu da mevcut. 30 dakika 60 TL, 60 dakikalık ücreti 90 TL’dir

  Apple Music Abonelik

Torium AVM Kum Havuzu – Oyuncak Merkezi Ücretleri

Bunun yanı sıra çocuklar için bir oyuncak alını da açılmış. içeride kalmak istediğiniz dakika kadar ödeme yaparak çocukların burada oyuncaklarla oynayıp güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Torium oyuncak alanı giriş ücretleri 20 dakika 70 TL,120 dakika 170 TL. 2 çocuk varsa birer saat içeride vakit geçirmiş oluyorlar. diğer dakika ve fiyat bilgilerine aşağıdaki fotoğraf üzerinden ulaşabilirsiniz.

torium avm oyuncak alani

Çocuklar için hazırlanmış diğer bir eğlence mekanı olan top havuzu bölümü de mevcut. Bunun fiyatı da bir çocuk için hafta içi 30 dakikası 70 TL, 60 dakikası 100 TL, hafta sonu, Bayram ve resmi tatillerde 30 dakikası 80 TL, 60 dakikası 110 TL’dir.

torium avm kum havuzu

300 lira yükleme yaptığınız zaman 100 lira bonus veriyor, 500 lira yüklediğiniz zaman ise 200 lira bonus ve 3 tane oyun oynama hakkı veriyor.

torium avm oyun merkezi

Torium AVM Otopark Ücretleri

Torium AVM’de otopark ücretsiz ancak gece aracınızı bıraktığınız takdirde kapıları kapatıyorlar. bu kilitlerin açılması için sizden ücret talep ediliyor. istenen ücrete dair bir bilgiye erişemedim ama telefon numaralarını aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz. ihtiyacınız olduğu takdirde burayı arayarak fiyatını öğrenebilirsiniz.

torium avm otopark

Torium AVM Hangi saatlerde açık

AVM’nin çalışma saatleri, haftanın her günü sabah 10:00’dan akşam 22:00’ye kadar devam etmektedir. Ayrıca, AVM içindeki restoranlar ve kafeler, daha geç saatlere kadar hizmet vermektedir.

Torium AVM, modern mimarisi, geniş ürün yelpazesi ve eğlence imkanlarıyla İstanbul’un en popüler alışveriş merkezlerinden biridir.

torium avm oyun odasi torium avm oyun ucreti

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir