Van Avm Sinema

Son Güncelleme 8 Mart 2023

Van AVM, turistik ve kültürel bir merkez olarak da adından söz ettirmektedir. Yapısı ve içeriği ile turistlerin, yerel halkın ve şehir sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan bir yapıdadır. AVM, alışveriş merkezlerinin yanı sıra eğlence, kültür ve sanat alanlarını da bir arada sunan çok amaçlı bir yapıdır. Bu sayede insanlar farklı aktiviteler için tek bir yerde toplanabilirler.

Örneğin, alışveriş yapmak isteyenler mağazalarda gezinebilirken, eğlenmek isteyenler oyun alanlarına gidebilir veya sinema salonlarından birini tercih edebilirler. Sinama Salonlarında Bazı Perdeler büyük bazı perdeler daha küçüktür odadan odaya değişmesi verdiğim paraya göremi bilmiyorum.

Van AVM sinema, aynı zamanda toplumsal etkinlikler ve fuarlar gibi etkinliklerin de düzenlendiği bir mekan olarak kullanılabilir. Genel olarak, Van AVM sinema günün her saatinde ziyaretçilerine farklı deneyimler sunan ve her yaş grubundan insanın sinema ihtiyaçlarını karşılayan bir alan olarak tasarlandı.

Paribu Cineverse Van Giriş Fiyatları 2023:

Paribu Cineverse Van için hafta içi Tam 63 TL Öğrenci 57 TL hafta sonu ise Tam 72 TL Öğrenci 62 TL’dir.

Paribu Cineverse Van’a Nasıl Gidilir ?

Açık Adres: Paribu Cineverse Van AVM, Serhat Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı Van Alışveriş Merkezi No:147 Merkez, 65100 İpekyolu/Van Yakınlarında bir otobüs durağı olmadığından bir tek açık adres işinize yarar.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir