Vialand Avm Sinema

Son Güncelleme 6 Şubat 2023

Vialand Avm Sinema salonunu geçtiğimiz hafta ziyaret ettim ve güzel bir film keyfi yaşadım. İlk olarak, salonun dış görünümü beni etkiledi. Modern bir tasarıma sahip ve güzel bir şekilde aydınlatılmış. İçerisi de temiz ve konforlu. Koltuklar rahat ve film izlerken vücudunuza uygun bir şekilde şekillendirilmiş.

Genellikle Arap kökenli turist yoğunluğu olan alışveriş merkezlerinden bir tanesi. Bir kere gittiğimde kendimi farklı bir ülkede zannetmiştim o derece yani.

Ekran ve ses sistemi de beklentilerimi aştı. Filmler canlı ve net bir şekilde görüntülenirken, ses de filmlerin hareketlerine uygun bir şekilde ayarlanmış. Bu, film keyfini artırdı ve daha da güzel bir seyir deneyimi sunuldu.

Ayrıca, salon personeli de oldukça yardımsever ve misafirlere her zaman yardım etmeye hazır. Böylece, filmin keyfini tam olarak çıkarabilmeniz için gereken her şey size sunulur.

Genel olarak, Vialand AVM Sinema salonu, film keyfini tam olarak yaşamak isteyen seyircilere güzel bir seçenek sunuyor. Konforlu koltuklar, temiz ortam, güzel ekran ve ses sistemi, yardımsever personel ile birlikte, film keyfini en üst seviyede çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Vialand Avm Sinema Salonu Bilet Fiyatları 2023

2023 itibariyle Vialand AVM Sinema Salonu Bilet Fiyatları; Hafta sonları Tam 80TL Öğrenci 67TL, Hafta içi Tam 67TL Öğrenci 63TL, sinema günleri yani Pazartesi, çarşamba günleri ise kişi başı 58TL olarak hizmet vermektedir. Böyle bir alışveriş merkezi için bu rakamlar cidden beklediğimden çok daha düşük geldi bana. Ben bu avm de rakamlar çok daha yüksek olur diye beklerdim.

 

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir