Viaport Avm Sinema

Son Güncelleme 6 Şubat 2023

Paribu Cineverse Viaport Sinema Salonu, Viaport Alışveriş Merkezinin içinde bulunan bir salondur. Alışveriş ve gezmek için mükemmel bir yer, vakit geçirmek içinde. Ancak çok para lazım, asgari ücret mi alıyorsunuz, ya da emekli misiniz? Gitmeyin moraliniz bozulur, benim bozuldu. Ses kalitesi iyi fakat görüntü kalitesi cidden düzeltilmeli, çok önem verdiğim bir konudur 2023 yılında 720p film izlenilmez, bir de sinema salonuna o kadar para vermişseniz tabii. 3D gözlük kalitesi de aşırı kötüydü.

Viaport Avm Sinema Salonu Bilet Fiyatları 2023

2023 İtibariyle bilet fiyatları hafta sonları Tam 90TL Öğrenci 80TL. Hafta içi ise Tam 80TL, Öğrenci ise 75TL. Halk günleri Pazartesi, Çarşamba bilet fiyatları 60TL’dir. Fiyatı normal bir sinema salonu fiyatları gibi ne çok pahalı ne de çok ucuz, gördüğüm bunca şikayetten sonra açıkçası benim gidesim gelmedi. Siz de burayı ziyaret ettiyseniz bizimle yorumlarınızı paylaşırsanız çok seviniriz.

Şuan vizyonda Prestij meselesi var biliyorsunuz. Ben cidden beğendim, cidden. Mahsun bu işi biliyor. Damardan girmeyi cidden beceriyor.

Leave a Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir